پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398   12:39:43
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 16839452
  تعداد بازدید این صفحه: 35186
  در امروز: 11485

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

سومین همایش سالانه‌ی مهندسی ترافیک در ساخت و ساز شهری برگزار شد 94/11/07
.
سومین همایش سالانه مهندسی ترافیک در ساخت و ساز شهری 7 بهمن ماه به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و گروه تخصصی ترافیک این سازمان در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، کامبیز رضوی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و دبیر اجرایی سومین همایش مهندسی ترافیک در ساخت و ساز شهری ضمن تقدیر از حضور مسوولان سازمان نظام مهندسی، دست اندرکاران مدیریت شهری و کارشناسان و صاحبنظران حوزه مهندسی ترافیک در این همایش اظهار کرد: هدف اصلی هیات رییسه گروه تخصصی دوره هفتم این است که بتوانیم بیشترین استفاده را از حضور حداکثری متخصصان مهندسی ترافیک داشته باشیم و جلسات متعدد کارشناسی با حضور آنها برگزار کنیم.
وی پایین بودن میزان عضویت اعضای رشته مهندسی ترافیک را یکی از مشکلات سازمان عنوان کرد و افزود: امیدواریم برگزاری این گردهمایی ها به جذب بیشتر متخصصان رشته ترافیک برای عضویت و حضور در سازمان نظام مهندسی ساختمان کمک کند و بتوانیم با همفکری اعضای این رشته گام خوبی در جهت رفع مشکلات مهندسان ترافیک و معضلات ترافیکی شهرها برداریم.
رضوی در مورد اهداف این همایش نیز گفت: هم‌اندیشی مهندسان حمل و نقل و ترافیک در جهت ارتقای نقش مهندسان ترافیک در ساخت و ساز شهری، ایجاد یکپارچگی در بین مهندسان ترافیک جهت اتخاذ سیاست‌های واحد، زمینه‌سازی برای فعال کردن مهندسان ترافیک در طرح‌های شهرسازی و ساخت و ساز شهری، پیگیری مطالبات حرفه‌ای و صنفی مهندسان ترافیک  و رفع موانع ساختاری در جهت ارایه خدمات مهندسی و تعامل بین فعالان رشته و سازمان نظام مهندسی استان از مهمترین اهداف سومین همایش مهندسی ترافیک در ساخت و ساز شهری به شمار می رود.
در ادامه این همایش، حبیب ا... بیطرف رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با اشاره به اینکه برگزاری سالانه این همایش می تواند در ارتقای تخصص ترافیک در کشور تاثیر بسزایی داشته باشد، گفت: اگر اینگونه همایش ها که منجر به گرد هم آمدن متخصصان یک رشته می شود به مستمر برگزار شود، می تو