چهارشنبه 26 تير 1398   08:55:15
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19145992
  تعداد بازدید این صفحه: 196383
  در امروز: 20511

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار گروه تخصصی معماری
اولین جلسه هفتمین دوره گروه تخصصی معماری برگزار شد
.
اولین جلسه هفتمین دوره گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با حضور رییس سازمان و اعضای هیئت رییسه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اظهار کرد: علت تغییر در ساختار گروه های تخصصی در دوره هفتم و تعیین رییس و نائب رییس و دبیر، تغيير در ساختار گروه های تخصصی بود که طبق آن شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان، نظام نامه ای را برای این زمینه تنظیم و تهیه کردند.
مهندس قربانخانی افزود: جلسات گروه های تخصصی باید از حالت جلسه محور بودن خارج و پروژه محور شود. موضوعات تخصصی هر گروه اولویت گروه قرار گیرد و صرفا در جهت به تحقق رساندن اولویت ها تلاش شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: سازمان هم در قالب بودجه تعیین شده با گروه های تخصصی همکاری خواهد داشت. فضا برای فعالیت و اقدامات مثمرثمر در گروه های تخصصی وجود دارد.
مهندس قربانخانی در بخش دیگر اظهاراتش گفت: هر گروه تخصصی می تواند حداکثر سه کارگروه زیرمجموعه و متناسب با موضوعات تعیین شده داشته باشد و کارشناسان مربوطه در آن همکاری داشته باشند.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران تاکید کرد: گروه ها و کمیسیون های تخصصی می توانند از اعضای هیئت مدیره در جلسات خود دعوت کنند تا نظرات و تجارب آنها مورد استفاده قرار گیرد.
در ادامه جلسه، با رای گیری از اعضا، مهندس غلامرضا خوشگفتار منفرد به عنوان رییس، مهندس نیلوفر فراهتی به عنوان نائب رییس و مهندس شاهین ایلکا به عنوان دبیر گروه تخصصی معماری برگزیده شدند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.