يكشنبه 3 شهريور 1398   11:53:08
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20146339
  تعداد بازدید این صفحه: 220700
  در امروز: 19004

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

44
تمدید مهلت ثبت نام آزمون مبانی ایمنی از حریق و ضوابط آتش نشانی

به اطلاع اعضای محترم سازمان می رساند، با هدف ارتقای دانش و اطلاعات تخصصی اعضا و تاکید بر اهمیت و ضرورت به کارگیری الزامات مربوط به ضوابط ایمنی از حریق و اطفای آن در ساختمان های استان تهران و همچنین در راستای ادامه تفاهمات بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، بدینوسیله زمان ثبت نام آزمون "مبانی ایمنی از حریق و ضوابط آتش نشانی" تا  تاریخ 20/5/97 تمدید شده است.
علاقمندانی که دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی در یکی از رشته های معماری، عمران، برق و مکانیک هستند، می توانند در این آزمون شرکت و سطح دانش خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

قبل از ثبت نام در آزمون، توجه به نکات زیر ضروری است:

 1. این آزمون تنها جنبه احراز تخصص و آشنایی بیشتر متقاضیان، با الزامات و ضوابط آتش نشانی در طراحی و نظارت را داشته و مسلماً تمامی مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی، با  ضوابط مربوطه آشنایی داشته و آنها را رعایت می نمایند.
 2. مفاد آزمون، از منابع اعلام شده توسط سازمان آتش نشانی شهرداری و خدمات عمومی شهرداری تهران است که در سایت آن سازمان موجود بوده (جهت مشاهده کلیلک کنید) و در دو بخش عمومی و تخصصی و برای رشته های عمران، مکانیک و برق به صورت تستی و برای رشته معماری، به صورت تستی و تشریحی می‌باشد. لیکن این منابع صرفاً جنبه راهنما داشته و مفاد آزمون محدود به منابع مذکور نبوده و تسلط مهندسین در مباحث تخصصی مطروحه، مورد سنجش قرار خواهد گرفت.
 3. هریک از متقاضیان، شخصاً نسبت به مطالعه منابع و مباحث مذکور اقدام نموده و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را کسب می نماید و دوره آموزشی جداگانه، قبل از آزمون برگزار نمی گردد.
 4. پس از کسب نمره قبولی در آزمون، دوره های کارورزی تخصصی با هدف آشنایی عملی با مباحث، برای قبول شدگان به اجرا گذارده می شود که دریافت گواهی معتبر قبولی در آزمون، منوط به کسب قبولی در آزمون و طی دوره کارورزی تخصصی مربوطه می باشد.
 5. گواهی های صادره تنها جنبه اعلام موفقیت متقاضی در کسب موفقیت در یک دوره آموزشی تخصصی را داشته و این سازمان و سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، الزامی در خصوص هر نوع ارجاع کار و دیگر مباحث مشابه نخواهند داشت.
 6. زمان برگزاریآزمون، روز پنج شنبه پانزدهم شهریور ماه 97 خواهد بود و مکان و زمان دقیق برگزاری به همراه شماره های داوطلبی شرکت کنندگان، در آینده و تنها از طریق همین سایت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
 7. هزینه شرکت در آزمون برای هر نفر برابر 354.000 ریال است که پس از ثبت نام، قابل عودت نمی باشد. این هزینه، مجزای از هزینه برگزاری دوره های کارورزی مربوطه خواهد بود که پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، چگونگی ثبت نام قبول شدگان در دوره کارورزی نیز اطلاع رسانی خواهد شد.
 8. غایبین و مردودین آزمون 23 آذر سال 96، نیاز به ثبت نام در این آزمون نداشته و به صورت رایگان می توانند در آزمون پانزدهم شهریور ماه 97، شرکت نمایند که اسامی ایشان همراه با  اسامی دیگر متقاضیان، در زمان مقتضی ، تنها از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. این آزمون، آخرین فرصت ایشان برای بهره مندی از هزینه های پرداختی دوره های آموزشی قبلی است. لیکن هزینه های دوره کارورزی تخصصی از این دسته از قبول شدگان اخذ خواهد شد.
 9. در این مرحله، امکان ثبت نام از حداکثر 3500 نفر متقاضی وجود دارد که پس از تکمیل ظرفیت، لینک ثبت نام مسدود و برای برگزاری آزمون های بعدی، برنامه ریزی خواهد گردید.

جهت ثبت نام می توانید کلیک نمایید.

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.