كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
چهارشنبه 1 خرداد 1398   12:00:49
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17635106
  تعداد بازدید این صفحه: 6903829
  در امروز: 16636

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

:.
برگزاری مرحله کشوری مسابقات قرآن سازمان های نظام مهندسی ساختمان در تهران
1398/2/14 شنبه
.

 🔹 در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان مرحله سراسری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی ساختمان روزهای چهارشنبه ۱۱ وپنجشنبه ۱۲اردیبهشت‌ماه، در تهران برگزار شد.
آئین آفتتاحیه این مسابقات عصر چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره واساتید وخادمان قرآنی در تهران برگزار شد. دراین مراسم پس از خوش آمد گویی مهندس مومنی مقدم نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، دکتر سید محسن موسوی بلده پیرامون اصول ولازمه تلاوت قرآن در سیره پیامبر اکرم ومعصومین (ع) برای حاضران سخنانی بیان نمود.
در ادامه حاضران ازتلاوت وتواشیح گروههای مدعو استفاده بردند.
در پايان نيز به منظور تجليل از مقام جانبازان از سوی آقايان مهندس ايلخان رييس سازمان بسيج مهندسين کشور و استاد موسوی بلده هدايایی به رسم يادبود به دو تن از جانبازان 70% اهدا شد.
همچنین از صبح‌پنجشنبه،۱۲  اردیبهشت‌ مسابقات با حضور ۵۰ نفر از آقایان در تهران ادامه یافت.
این مسابقات پیش از این در سطح استان تهران برگزار می‌شد که در سال جاری نفرات برتر استان‌ها نیز برای برگزاری مسابقات سراسری به تهران آمدند.

داوری این مرحله از مسابقات را صالح اطهری‌فرد(بخش لحن)، حسین رستمی(بخش صوت)، مهدی عباسی(حسن حفظ و وقف و ابتدا) و بهروز یاریگل (بخش تجوید) برعهده داشتند.
در پايان اين مسابقات در رشته حفظ 15 جزء وحيد غفران نيا از آذربايجان شرقی، محمد آزاد و حميد خليلی از تهران رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنين در رشته قرائت تحقيق نيز به ترتيب حسين شالچی از تهران رتبه اول، سليم جوهرچی از استان اردبيل رتبه دوم و ابوالفضل شکيبا از خراسان شمالی نفر سوم اين دوره از مسابقات شدند
مجتبی حبیب‌زادگان، دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی با بیان اینکه این مسابقات در دو رشته قرائت تحقیق و حفظ 15 جزء قرآن کریم برگزار شد، تصریح کرد: از نفرات برتر مسابقات طی مراسم افطاری، روز 30 اردیبهشت‌ماه در محل هتل المپیک، تجلیل خواهد شد.
دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی بیان کرد: به توفیق الهی این مسابقات که تاکنون به صورت استانی برگزار می‌شد، از سال جاری به صورت کشوری برگزار می‌شود.
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.