اطلاعیه ها

.

اطلاعیه شماره 6 - اطلاع‌رسانی وکالت در مجمع عمومی عادی سالیانه ۱۴۰۲ (نوبت دوم)

1402/11/17 سه‌شنبه
به اطلاع اعضای محترم می‌رساند:

هر عضو حقیقی می‌تواند حداکثر از دو عضو دیگر برای حضور در مجمع عمومی و دادن رأی وکالت بگیرد.

- وکالت‌نامه باید در سازمان یا دفتر اسناد رسمی تنظیم و امضاء شده باشد و در روزهای چهارشنبه 18 بهمن‌ماه 1402 و یا شنبه 21 بهمن‌ماه 1402 در دبیرخانه سازمان به ثبت رسیده باشد.

- وکالت‌نامه اعم از اینکه در دفتر اسناد رسمی یا سازمان استان تنظیم شده باشد، باید در دبیرخانه سازمان استان ثبت شود و در صورت عدم ثبت آن در مجمع قابل‌پذیرش نیست.

- لازم به ذکر است اعضایی که حق رأی خود را تفویض می‌کنند، باید کارت عضویت معتبر خود را برای حضور در مجمع، ضمیمه وکالت‌نامه کنند و نمی‌توانند جداگانه در مجمع و رأی‌گیری شرکت نمایند. متن وکالت‌نامه که باید توسط عضو اعطا شود فقط برای همان مجمع اعتبار دارد و مطابق فرم پیوست (دانلود) می‌باشد.

رعایت موارد زیر برای اعتبار وکالت‌نامه الزامی است:

الف- اعتبار عضویت وکیل و موکل در زمان تنظیم و اعطای وکالت و نیز روز برگزاری مجمع (پرداخت حق عضویت سال ۱۴۰۲ الزامی است).

ب- وکالت حضور در مجمع و اعمال رأی باید به‌صورت مطلق، تام‌الاختیار و بلاعزل اعطا شود و هرگونه ادعای بعدی موکل مبنی بر مقید و محدود بودن وکالت یا عزل وکیل، قابل‌قبول نبوده و درج هرگونه قید و شرط در این خصوص به‌منزله عدم اعطای وکالت‌نامه به وکیل است.

پ- وکالت‌نامه باید شامل نوبت مجمع و روز برگزاری آن باشد، در غیر این صورت وکالت صادره فاقد اعتبار است.

ت- وکالت‌نامه حضور در مجمع در صورت اعلام تنفس در جلسه یا جلسات بعد که ادامه همان مجمع بوده به شرطی دارای اعتبار است که در متن وکالت‌نامه ذکر شده باشد.

ث-اعطای وکالت در جلسه مجمع و بدون تشریفات فوق قابل‌قبول و دارای اعتبار نیست.
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر