.

ثبت‌نام 15000 نفر از اعضای محترم دارای پروانه اشتغال به کار سازمان جهت تسهیلات 2 میلیارد ریالی بانک ملت + فیلم آموزشی

1401/10/2 جمعه
بدین‌وسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم دارای پروانه اشتغال به کار سازمان می‌رساند طی توافقات به‌عمل‌آمده با بانک ملت، تسهیلات تا سقف مبلغ 2 میلیارد ریال و سود تسهیلات مطابق نرخ مصوب بانکی با حداکثر بازپرداخت 60 ماهه از سوی بانک ملت به اعضای محترم دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پرداخت می‌گردد.

لینک اینترنتی جهت ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات در دسترس اعضای محترم سازمان در همین صفحه قرار گرفته است. بدیهی است ثبت‌نام نهایی در صورت صدور کد رهگیری موردپذیرش می‌باشد، لذا اعضای محترم جهت پیگیری‌های بعدی، کد رهگیری ثبت‌نام را نزد خود نگهداری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تسهیلات و نحوه تشکیل پرونده اقدام به مطالعه فایل راهنمای تسهیلات بانک ملت نمایید.

ضمناً به اطلاع اعضای محترمی که در دوره قبل جهت تسهیلات بانک ملت، ثبت‌نام نموده‌اند و موفق به دریافت تسهیلات نشده‌اند می‌رساند که ایشان نیز با شرایط جدید به سامانه فرابانک بانک ملت معرفی خواهند شد و نیاز به ثبت‌نام مجدد ایشان در این دوره نیست و طبق دفترچه راهنمای تسهیلات جدید می‌توانند از طریق اینترنت بانک ملت قسمت سامانه فرابانک اقدام به تشکیل پرونده نمایند.

فایل راهنمای تسهیلات بانک ملت
شرایط ثبت‌نام جدید اعضا
به اطلاع می‌رساند اعضای محترمی که تا کنون موفق به ثبت‌نام تسهیلات بانک ملت نشده‌اند و یا از این لحظه قصد ثبت تقاضای خود را دارند، ضمن اعلام دایر بودن ثبت‌نام اسامی آنها از طریق سازمان به بانک اعلام خواهد شد تا در نوبت ارائه تسهیلات طی سال جاری قرار بگیرند.

فیلم آموزشی استفاده از فرابانک ملت
به منظور آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از فرابانک ملت، کلیپ زیر را مشاهده کنید.
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ