رویدادها

.

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به مناسبت بزرگداشت روز معلم

1399/2/13 شنبه
 مهندس سعید سعیدیان،رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در پیامی فرارسیدن بزرگداشت شهید علامه مطهری و روز معلم را تبریک گفت.

متن پیام رئیس سازمان نظام مهندسی  ساختمان استان تهران به شرح ذیل است:
«بنام خالق اندیشه و قلم »

هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون
می توان در سایه آموختن                                                     گنج عشق جاودان اندوختن
اول از استاد، یاد آموختیم                                                     پس، سویدای سواد آموختیم
از پدر گر قالب تن یافتیم                                                      از معلم جان روشن یافتیم

«استاد شهریار»

فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه،سالروز شهادت اندیشمند و متفکر بزرگ، استاد شهید مرتضی مطهری که به عنوان روز معلم و استاد در تقویم جمهوری اسلامی ایران،نامگذاری شده، فرصت مغتنمی برای همه دانش آموزان،دانشجویان،کارآموزان ،فارغ التحصیلان ،مهندسان و همه اقشار جامعه است که از زحمات صادقانه و تلاش‌های خالصانه معلمان ،اساتید و مربیان خود تشکر و قدردانی صمیمانه داشته باشند.
معلمی شغل انبیاء الهی و تعلیم و تربیت ،۲ رکن اصلی تعالی و توسعه و پیشرفت هرجامعه ای است و نیروهای انسانی متخصص و توانمند حاصل تلاشها و زحمات طاقت فرسای معلمان عزیز و اساتید ارجمند هستند.
معلمان ،باغبانان بوستان عشق و معرفت هستند که بر اوج جانها، خط دانش ،ایمان و ادب را می نگارند و بر  ضمیر پاک دانش آموزان ،نقش فطرت خداجویی را حک می کنند و با کاشتن بذر اخلاق وصداقت در دل‌های متعلمین، ارزشهای معنوی و فوق مادی می آفرینند.
این روز ارزنده را به همه معلمان فداکار و اساتید گرانقدر که اندیشیدن را به ما آموختند، به ویژه به آن تعداد از اعضای سازمان که مفتخر به مقام معلمی و استادی نیز هستند ،صمیمانه تبریک و  تهنیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال ،بهروزی،سلامتی و توفیق روزافزون همگان را مسالت می نمایم.

سعید سعیدیان
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر