اخبار
بیانیه گروه جهادی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در رابطه با وقوع سیل در استان های جنوب و جنوب شرق کشور

بیانیه گروه جهادی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

در رابطه با وقوع سیل در استان های جنوب و جنوب شرق کشور

گروه جهادی مهندسان با هدف استفاده از ظرفیت فنی و مهندسی اعضای سازمان برای حضور در صحنه حوادث و بالای طبیعی و حوادث حرفه ای و ایفای وظایف انسانی و کمک به هموطنان آسیب دیده با اقبال بلایای کثیر از اعضای سازمان شکل گرفته و آماده انجام وظیفه گردیده است.

 

باران رحمت الهی که در زمستان سال جاری در بومی از کشور که تشنه آب بود، نازل گردید بدیل عدم وجود زیرساخت های لازم در استان های جنوب و جنوب شرق کشور بالاخص استان محروم سیستان و بلوچستان موجب بروز سیل ویرانگر، آبگرفتگی و تخریب برخی منازل و زیرساخت های شهری و جاده‌ای گردید و به محنت مردم شریف و صبور این منطقه افزود.

مهندسان مخلص و جهادی که دل در گروه خدمت به هموطنان دارند با ابراز تأسف شدید از وقوع این حادثه طبیعی آمادگی خود را جهت حضور در منطقه و کمک به کاهش آلام هموطنان خود و کمک به ایجاد سرپناه مطمئن و مصون در مقابل بلایا اعلام می دارند.

گروه جهادی مهندسان باهدف استفاده از ظرفیت فنی و مهندسی اعضای سازمان برای حضور در صحنه حوادث و بالای طبیعی و حوادث حرفه ای و ایفای وظایف انسانی و کمک به هموطنان آسیب دیده با اقبال جمعی کثیر از اعضای سازمان شکل گرفته و آماده انجام وظیفه گردیده است.