پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398   13:03:25
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 16839805
  تعداد بازدید این صفحه: 35190
  در امروز: 11838

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

جلسه بررسی تمدید تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران
.
جلسه بررسی تمدید تفاهم‌نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با حضور اعضای گروه تخصصی ترافیک و مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی امور حمل و نقل و ترافیک روز دوشنبه مورخ 11 اردیبهشت در محل سالن جلسات سازمان نظام مهندسی تهران برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، رئیس گروه تخصصی ترافیک استان تهران اظهار داشت: با توجه به اتمام تفاهم‌نامه پیشین بین سازمان و مرکز مفاد مناسب این تفاهم‌نامه و همچنین نیاز ما به خدمات مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، خواستار تمدید این تفاهم‌نامه هستیم. مهندس کامبیز رضوی افزود: قرار بود با کمک گروه تخصصی ترافیک چند پروژه از جمله نرخ سفرسازی بناهای شهری شروع شود اما به دلیل مشکلاتی مسکوت ماندند که ما امیدواریم با همکاری مجدد مرکز این پروژه‌ها پیگیری شود. دغدغه ما در رشته ترافیک استفاده از پتانسیل حرفه‌ای گروه تخصصی ترافیک و ظرفیت اشتغال اعضای دارای صلاحیت این رشته است اما متاسفانه تاکنون به موانع اجرایی برخورد کرده‌ایم. وی تاکید کرد: ما امیدواریم با ادامه همکاری با مرکز، استفاده از ظرفیت مهندسان ترافیک افزایش یابد.
دکتر کامران رحیم اف، عضو گروه تخصصی ترافیک نیز در ادامه اظهار نمود: ما می‌خواهیم از پتانسیل مرکز مطالعات در پروژه‌های پژوهشی همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی اختیاری و دوره‌های اجباری برای مهندسان ترافیک استفاده کنیم.
در ادامه این جلسه مهندس محمدحسین نوروزی، مدیر مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی امور حمل و نقل و ترافیک با استقبال از تمدید تفاهم‌نامه همکاری بین دو سازمان اظهار داشت: آمادگی ضمنی برای تمدید این تفاهم‌نا