چهارشنبه 26 تير 1398   09:55:58
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19147543
  تعداد بازدید این صفحه: 42570
  در امروز: 22062

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

دوره پلان ایمنی حین عملیات اجرایی برگزار شد 95/09/30
.
با تصویب کمسیون آموزش و پژوهش و حمایت هیات رئیسه محترم، اولین دوره آموزشی طراحی پلان­‌های ایمنی حین عملیات اجرایی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ  18و 19 آذر ماه سال 1395 از ساعت 8:30 الی 16:00 در آزمایشگاه تحقیقاتی ترافیک دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور دارندگان صلاحیت در رشته ترافیک برگزار گردید. 
تدریس دوره مذکور توسط آقایان دکتر شریعت عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران همچنین رئیس مرکز تحقیقات ایمنی کاربردی و مدیر خلاقیت‌های علمی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر خیام مدیر شرکت TCP Solutions و مهندس مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین معاون ارتقاء ایمنی و مدیر امور اجرایی دبیرخانه فدراسیون جهانی راه IRF به انجام رسید. 
در این دوره آموزشی، جناب آقای مهندس رضوی دبیر و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران همچنین رئیس گروه تخصصی ترافیک استان تهران و آقای مهندس فغانی مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران سخرانی نمودند.
در روز اول این دوره آیین­‌نامه­‌ها و دستورالعمل­‌های داخل و خارج از کشور در ارتباط با طراحی پلان ایمنی در محدوده کارگاه­‌های ساختمانی و  معابر بررسی و مقایسه شدند و در روز دوم در کارگاه عملی، نحوه استقرار تجهیزات ایمنی آموزش داده شد که تاکیدی بر مطالب ارائه شده در این دوره دو روزه بود. 
شایان ذکر است در پایان، آزمون کتبی از تمام مطالب ارائه شده در دوره برگزار گردید که به شرکت­ کنندگانی که حدنصاب قبولی در آزمون را کسب خواهند کرد گواهینامه طراحی پلان ایمنی حین عملیات اجرایی اعطا خواهد شد.


 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.