چهارشنبه 26 تير 1398   14:57:13
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19153303
  تعداد بازدید این صفحه: 42582
  در امروز: 27822

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزاری جلسه‌ی معرفی نرم افزارهای ترافیکی VISIM و VISTRO در گروه تخصصی ترافیک 93/12/10
.
جلسه‌ی معرفی نرم‌افزارهای شبیه‌سازی خرد و عارضه سنجی ترافیکی با حضور اعضای هیات رییسه‌ی گروه تخصصی ترافیک و نمایندگان شرکت پی تی وی آلمان عرضه کننده نرم‌افزارهای تخصصی ترافیک دوشنبه 4 اسفند ماه در محل سازمان برگزار شد.
محمد محمدی‎نژاد دبیر گروه تخصصی ترافیک و اعضای هیات رییسه‌ متشکل از کامران رحیم اف، بهزاد بیهقی، کامبیز رضوی و حمیدرضا پسندیده در این جلسه حضور داشتند.
در این نشست سونال اهوجا نماینده‌ی شرکت آلمانی به ارایه‌ی توضیحاتی در مورد نرم‌افزارهای پی­ تی وی از جمله نرم افزار ویسترو(VISTRO) و ویزیم(VISIM) پرداخت. نرم‌افزار VISIM برای شبیه‌سازی خرد در سطح تقاطع و کریدور مورد استفاده قرار می‌گیرد و در آن نرم‌افزار VISWALK هم قابل اجرا است که برای شبیه‌سازی حرکت عابرین پیاده برای دسترسی به معابر و کاربری‌های مختلف و  همچنین شبیه‌سازی در مواقع خروج اضطراری(Evacuation)مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد نرم افزار VISTRO، بهینه‌سازی زمان‌بندی چراغ‌ها در تقاطعات، معابر و شبکه و ارزیابی سیستم می‌باشد. همچنین با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان به انجام مطالعات در کریدورها و عارضه سنجی ترافیک(Traffic Impact Analysis) پرداخت.
پس از ارایه‌ی قابلیت نرم‌افزار و طرح سوالاتی از قبیل مقایسه‌ی این نرم‌افزار با نرم‌افزارهای موجود همچون Synchro و Aimson هیات رییسه‌ی گروه تخصصی ترافیک خواستار اطلاع از لیست قیمت اقلام درخواستی شامل دوره‌های آموزشی، license نرم‌افزار، خدمات پشتیبانی و هزینه‌های اقامت و ... شدند.
در خاتمه‌ی این جلسه مقرر شد در صورت صلاحدید سازمان، امکان خریداری یک نسخه نرم‌افزار PTV VISTRO و VISIM برای کنترل خدمات مهندسین ترافیک در ساختمان و بررسی طرح‌های شهری در دستور کار گروه تخصصی ترافیک قرار گیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.