چهارشنبه 26 تير 1398   15:59:16
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19154389
  تعداد بازدید این صفحه: 240836
  در امروز: 28908

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

جلسه‌ی مشترک هیات رییسه‌ی گروه تخصصی عمران نظام مهندسی ساختمان استان تهران و قزوین93/09/29
.
اعضای هیات رییسه‌ی گروه تخصصی عمران نظام مهندسی ساختمان استان تهران و قزوین، یکشنبه‌ی گذشته در قزوین نشست مشترکی با موضوع مجریان ذیصلاح برگزار کردند.
مهندس علی فرخ‌زاد رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین در ابتدای این جلسه بیان داشت: ثابت بودن تیم مدیریتی این استان باعث کسب موفقیت‌های زیادی شده است.
وی افزود: موانعی که بر سر راه استفاده از مجریان ذیصلاح در استان قزوین وجود داشت، کار  را به شورای تامین استان نیز کشیداند. ساخت پروژه‌های مسکن مهر نیز با حضور بسیار فعال مجریان ذیصلاح انجام شد.
در ادامه مهندس حسن کاظمی رییس گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نیز عنوان داشت: برنامه‌ریزی‌ها، تدوین طرح‌های راهبردی و تلاش‌های اجرایی فراوانی برای بکارگیری مجریان ذیصلاح انجام شده است که امیدواریم با تعامل سایر ارگان‌ها، این مهم در آینده‌ی نزدیک حاصل شود و گام بزرگی در ارتقای کیفیت ساختمان‌ها برداشته شود.
در ادامه‌ی این نشست همچنین مهندس حجت‌الله عزیزی نایب رییس دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران بیان کرد: در دوره‌ی جدید هیات مدیره، تعامل نظام مهندسی ساختمان استان تهران با سایر ارگان‌های ذیربط وجود داشته است که این خود باعث حصول دستاوردهای متعددی همچون اجرایی شدن ماده 333 شده است.
عزیزی همچنین برای لزوم استقبال جامعه‌ی مهندسین مجری، گرایش به سمت صنعتی سازی ساختمان را ضروری عنوان کرد و آن را یک راه غیر مستقیم برای سپردن ساختمان سازی به متخصصین فنی دانست.
  

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.