چهارشنبه 26 تير 1398   15:45:11
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19154137
  تعداد بازدید این صفحه: 240828
  در امروز: 28656

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

تشکیل اولین جلسه‌ی کارگروه HSE گروه تخصصی عمران 94/12/10
.
اولین جلسه‌ی کارگروه HSE گروه تخصصی عمران روز دوشنبه مورخ 94/12/3 از ساعت 13 تا 15 در اتاق جلسات گروه تخصصی عمران با حضور دبیر و اعضا تشکیل شد.
در ابتدای جلسه، آقای دکتر روانشادنیا به تبیین اعضای کارگروه پرداخت و هریک از اعضا به معرفی خود و سوابق اجرایی مرتبط در حوزه‌ی ایمنی پرداختند.
در ادامه دکتر روانشادنیا، استراتژی‌ها و اهداف کلی کارگروه و نحوه‌ی تعامل کارگروه با سایر بخش‌های اجرایی سازمان را تشریح کرد. سپس مهندس سلطانعلی، گزارش اجمالی از اقدامات انجام شده در حوزه‌ی ایمنی ساختمان طی 2 سال گذشته را ارائه داد. به ویژه به موضوع اعطای دبیرخانه‌ی کشوری "ایمنی و کاهش حوادث ساختمانی" مصوب شورای مرکزی اشاره کرد. همچنین گزارشی در مورد برنامه‌ی ساماندهی ایمنی تاورکرین­ها و تشکیل کارگروه مشترک با حضور نمایندگان دستگاه‌های مدیریت شهری ذی‌ربط و اقدامات انجام شده توسط سازمان ارایه شد.
علاوه بر آن اعضای کارگروه به تشریح دیدگاه‌های خود در زمینه‌ی نحوه‌ی راهبرد امور مرتبط با فعالیت‌های کارگروه پرداختند و در پایان جلسه مقرر شد برای جلسه آینده، اعضای کارگروه پیشنهادهای خود را برای برنامه‌ی کارگروه در سال 1395 ارائه دهند تا پس از طرح در کارگروه و تصویب و تایید آن، در دستور کار برای اجرا قرار گیرد. جلسه آتی کارگروه در روز دوشنبه 94/12/17 برگزار می‌شود.

 
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.