شنبه 26 مرداد 1398   09:38:23
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19937717
  تعداد بازدید این صفحه: 92044
  در امروز: 16322

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
ثبت نام جهت شرکت در دومین همایش ملی «شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور» 1392/12/10
.
هیأت رئیسه‌ی گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران مفتخر است با استعانت از خداوند متعال و تلاش همه‌ی صاحب نظران، پژوهشگران و سازمان‌های اجرایی امور شهری و نظام مهندسی سراسر کشور، در تاریخ 24 و 25 فروردین ماه 1395 در محل سالن همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک از ساعت 8 الی 13  دومین همایش ملی «شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور» را برگزار نماید.
بدین وسیله از همه متخصصان و پژوهشگران علوم شهری، شهرسازی و مدیریت شهری و ... دعوت می‌شود که با ارائه‌ی مقالات ارزشمند خود و ارسال آن به ادرس urban.professionals2013@yahoo.com، هیات رییسهی گروه تخصصی شهرسازی را در برگزاری هر چه باشکوهتر این همایش یاری رسانند.
 
محورهای همایش
الف) چالش های فراروی نظام شهرسازی کشور: مدیریت شهری و تعامل آن با نظام مهندسی ساختمان کشور
ب) نقش کلیدی دانش شهرسازی در نظام ملی ساخت و ساز کشور: دانش شهرسازی و لزوم توجه ارکان نظام ملی ساخت و ساز به آن، دانش شهرسازی و جایگاه آن در بلندمرتبه سازی کشور، دانش شهرسازی و آلودگی کلان‌شهر تهران و دانش شهرسازی و جایگاه آن در مبحث 21 مقررات ملی ساختمان
ج) نظام آموزش شهرسازی و چالش‌های آتی: بررسی وضع شهرسازی در نظام آموزش عالی کشور و دوره های آموزشی اختیاری مهندسان شهرساز عضو نظام مهندسی می باشد.
مشارکت گسترده صاحب نظران، فعالان صنف و حرفه شهرسازی، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان از اقصی نقاط کشور می‌تواند بر اهمیت موضوع جایگاه شهرسازی و نقش کلیدی آن در نظام ساخت و ساز کشور افزوده و فرصتی برای بیان طیف وسیع و متنوع دیدگاه‌ها در حوزه‌ی شهرسازی را فراهم آورد.
 
برای ثبت نام و شرکت در این همایش کلیک کنید.

جهت دریافت فایل فرمت ارائه مقاله کلیک کنید.                       
 
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.