چهارشنبه 26 تير 1398   08:57:57
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19146064
  تعداد بازدید این صفحه: 87007
  در امروز: 20583

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
جلسه گروه تخصصی شهرسازی بیستمین اجلاس هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی برگزار شد
.
جلسه گروه تخصصی شهرسازی نظام مهندسی ساختمان در آستانه برپایی بیستمین اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی ساختمان چهارشنبه 14 تیرماه در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار شد.
در این جلسه که با حضور اعضای گروه تخصصی شهرسازی شورای مرکزی و نظام مهندسی تهران برگزار شد، رئیس سازمان نظام مهندسی تهران اظهار کرد: یکسری از رشته های مهندسی در جامعه ما مغفول و مظلوم واقع شده اند که شهرسازی از جمله این رشته هاست.
مهندس حسن قربانخانی افزود: متاسفانه اهمیت شهرسازی در بین متولیان امر درک نشده است و علت بسیاری از مشکلات در شهر از این ناحیه برمی خیزد. یکی از مهمترین اقداماتی که سازمان های نظام مهندسی بر عهده دارند معرفی جایگاه واقعی و اهمیت رشته های مهندسی به جامعه و متولیان است.
وی تاکید کرد: اگر قرار است شهری توسعه یافته و امن داشته باشیم این مهم بدون حضور مهندسان شهرساز امکان پذیر نخواهد بود. همه ما آماده هستیم موضوعات شهرسازی و هر رشته و موضوعی که در جامعه مهندسی مورد غفلت واقع شده را به جامعه و مسئولان بشناسانیم تا اثرگذاری خود را داشته باشند.
مهندس جابر نصیری، دبیر گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نیز در ادامه ضمن خوشامدگویی به اعضای گروه تخصصی شهرسازی، اظهار کرد: ما امیدواریم توجه ویژه ای به رشته شهرسازی شود تا این رشته از مهجور بودن خارج و از مهندسان این رشته حمایت شود.
در پایان این جلسه هفت بند برای ارائه در بیستمین اجلاس  هیئت عمومی استان آذربایجان غربی به تصویب رسید.
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.