دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   23:49:26
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17591051
  تعداد بازدید این صفحه: 78787
  در امروز: 26643

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
برگزاری سمینار و کارگاه بین المللی "شهر آینده" / میزبانی شهر تهران از پروفسور متیو کرمونا و امتیاز ویژه ارتقا پایه نظام مهندسی در رشته های مهندسی معماری و مهندسی شهرسازی
.

در راستاي تبادل ديدگاه‌هاي علمي و عملي در حوزه شهرسازي، دانشکده معماري و شهرسازي دانشگاه علم و صنعت ايران با همکاري موسسه انديشه طراحي بومي، سمينار و کارگاه بين‌المللي "شهر آينده" را با همکاري نهادهاي مديريت شهري، فعالان و مشاوران شهري و آکادميسين‌هاي مطرح کشور در تاريخ 14 و 15 بهمن ماه 1395 در دانشکده معماري و شهرسازي دانشگاه علم و صنعت برگزار مي‌کند. سخنران بين‌المللي اين رويداد پروفسور متيو کرمونا استاد برجسته شهرسازي در دنيا و دانشگاه UCL  لندن مي‌باشد.

1. اين رويداد بين‌المللي شامل دوره آموزشي شامل 8 سخنراني، دو پانل تخصصي و دو کارگاه عملي خواهد بود. که صاحب‌نظران مطرح ايراني در حوزه شهرسازي و معماري در پانل‌هاي تخصصي و کارگاه آموزشي نيز همکاري دارند.

2.  ثبت‌نام اين دوره در دو بسته 1و 2 تعريف شده است که بسته يک شامل سمينارهاي تخصصي و پانل تخصصي مي‌باشد. در بسته دو علاوه بر سمينار و پانل تخصصي، کارگاه‌هاي عملي را نيز شامل مي‌گردد.

3.  حضور در اين سمينار و کارگاه آموزشي بين‌المللي، طي نامه وزرات راه و شهرسازي، دفتر مقررات ملي و کنترل ساختمان به شماره 420/ 52341 مورخ 95/10/22 به عنوان دوره ويژه ارتقا پايه نظام مهندسي در رشته معماري (کد 115) و مهندسي شهرسازي (کد212) تاييد گرديده است.

4. به شرکت کنندگان در سمينار و کارگاه گواهي‌نامه بين‌المللي از طرف پروفسور کرمونا و دانشگاه علم و صنعت ايران ارائه مي‌گردد.

5. سايت کارگاه‌هاي عملي يک سايت واقعي مي‌باشد که همه پروژه‌هاي نهايي مورد ارزيابي پروفسور کرمونا قرار مي‌گيرد و در نهايت متناسب با معيار‌هاي ذکر شده در کارگاه به افراد منتخب در کارگاه گواهي Letter of Acknowledgment  از طرف پروفسور کرمونا ارائه مي‌گردد. اين گواهي مي‌تواند در آينده شغلي و يا تحصيلي شرکت کنندگان استفاده گردد.

6. ايده برتر براي سايت واقعي طراحي در کارگاه‌هاي طراحي به کارفرماي پروژه ارائه مي‌گردد و فازهاي نهايي طراحي به تيم منتخب طراحي واگذار مي‌گردد. کارفرما از ايده برتر جهت نهايي کردن طرح، حمايت مالي را در قالب قرارداد ارائه مي‌نمايد. 

علاقمندان به حضور در اين دوره مي‌توانند براي ثبت‌نام به آدرس www.iedi.ir/carmona مراجعه و فرآيند ثبت‌نام خود را تکميل نمايند.

ميزباني شهر تهران براي چنين رويداد ارزشمندي، فرصتي ويژه براي جامعه شهرسازي، طراحي شهري، معماري و معماري منظر مي باشد تا به واسطه آن در حوزه هاي مديريت شهري، خلق مکان هاي عمومي و فضاهاي شهري با کيفيت، دانش و تجربه عملي خود را ارتقا ببخشند. اين برنامه در حقيقت چکيده تجربيات چندين ساله پروفسور کرمونا به همراه اساتيد برجسته ايراني در حوزه شهرسازي و معماري و همچنين رويکردهاي متاخر در حوزه فضاهاي شهري  و مکان هاي عمومي و راهبردهاي مديريتي در عملياتي کردن آنها مي باشد؛ که تلاش دارد ضمن نقد و بررسي پارادايم هاي مترقي در حوزه کيفيت فضاهاي عمومي و نيز روش هاي مديريتي آن و هماهنگي با ارگان هاي مسئول، بتواند در پايان الگويي مترقي را براي بهسازي شهر تهران، شهرهاي جديد و ساير شهرهاي کشور ترسيم نمايد.


                                 
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.