دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   22:59:22
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17590580
  تعداد بازدید این صفحه: 78756
  در امروز: 26172

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
گزارش برگزاری جلسات فراخوان مهندسان شهرساز به منظور همکاری با اداره‌ی کل راه و شهرسازی در خصوص بررسی مغایرت های طرح تفصیلی ملاک عمل و مستحدثات کلانشهر تهران
.

هيأت رييسه‌ي گروه تخصصي شهرسازي سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران، پيرو نامه‌ي  شماره‌ي 43957/1200/94/ص مورخ 94/10/22، مديركل محترم اداره‌ي کل راه و شهرسازي استان تهران، در خصوص معرفي اشخاص و شركت‌هاي حقيقي و حقوقي داراي پروانه اشتغال به كار شهرسازي كه از توانايي و تجربه‌ي كافي در زمينه‌ي بررسي مغايرت‌هاي طرح تفصيلي ملاك عمل و مستحدثات كلان‌شهر تهران برخوردار هستند، براي كليه‌ي مهندسان شهرساز ذيصلاح حقيقي و حقوقي داراي پروانه اشتغال به کار با صلاحيت شهرسازي، انجام مصاحبه در اين خصوص و كسب امتياز لازم جهت معرفي، اقدام به برگزاري فراخوان نمود.  

در اين فراخوان که در دو دوره براي متقاضيان در تاريخ هاي 94/11/12 و 94/11/19 برگزار شد، 104 نفر  اعضاي شرکت کننده، ضمن آگاهي از علت و اطلاع از اهداف فراخوان، در مصاحبه شركت کردند. 

نتيجه‌ي برگزاري اين فراخوان، پس از سازماندهي و تعيين ميانگين امتيازات كسب شده‌ي هر شركت كننده توسط هيأت داوري منتخب هيأت رئيسه‌ي گروه تخصصي شهرسازي الويت‌بندي و در دور اول ليست 30 نفره‌اي از مهندسان شهرساز به اداره كل راه و شهرسازي استان تهران ارسال شد.

همچنين در نظر است بعد از اعلام نحوه و چگونگي همكاري از جانب آن اداره‌ي كل به ترتيب ليست ساير اعضا كه حد نصاب امتياز لازم را كسب كرده‌اند نيز ارسال شود. 

اميد است با همکاري و همدلي پيش از پيش تک تک اعضاي شهرساز سازمان، بتوانيم گامي موثر در جهت ارتقاي سطح حرفه‌اي خود برداريم.

 

براي مشاهده ليست کليک نماييد.               

               عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.