شنبه 4 خرداد 1398   02:14:59
.
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
  • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
  • چاپ
  • آر.اس.اس
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 17683127
    تعداد بازدید این صفحه: 88172
    در امروز: 3060

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

به روزرسانی جدول ورزشی سال 97
.

- بدینوسیله به اطلاع می رساند کلیه خدمات ورزشی به اعضای محترم سازمان با ارائه کارت عضویت معتبر و همراه داشتن بیمه نامه ورزشی امکان پذیر می باشد.
- همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با نماینده منتخب رشته ورزشی مربوطه تماس حاصل فرمایید.
 

برنامه ورزشی آقایان و بانوان درسال 97

ردیف

نمایندگان منتخب

تیم

باشگاه

روز

ساعت

1

مهیار احمدی 9124954098

فوتسال آقایان

طلوع: جنت آباد بالاتر از همت،کوچه دانش

چهار شنبه

19:30 - 18

جمعه

2

روزبه زورقی 9121341267

ورزش همگانی

محل های تعیین شده توسط سازمان متعاقبا اعلام می گردد.

3

محمد نجفی09122795072

تیراندازی آقایان و بانوان

پاس قوامین: اکباتان فاز 1..مجموعه ورزشی پاس قوامین

یکشنبه و
دو شنبه و چارشنبه

20:30-18:30

4

هادی تیناب09123466949

بسکتبال آقایان

بقیه ا...:زعفرانیه ، خیابان نیاززاده ، کوچه جعفری پ 25 

سه شنبه

21:30-20:00

بقیه ا..(والفجر).: تهران، خ شیخ بهایی جنوبی،خیابان شقایق، پشت ناحیه شهرداری


جمعه


19:30-18

5

مجید کربلائی  9122179874

کوهنوردی

محل های تعیین شده از سوی سازمان متعاقبا اعلام می گردد

 

 

 

6

سید حمید رضا حسینیان
09121856431

تنیس خاکی آقايان

برق الستوم: ستارخان-نرسیده به پل یادگار-نبش خ جهانی نسب-مجموعه ورزشی برق طرشت- سالن تنيس آقایان

یک شنبه و
سه شنبه

23-20

چهارشنبه

23 -19

7

محمد رنجبر 9365400207

پینگ پنگ آقایان

آکادمی جهان گستر:خ ستارخان نرسیده به پل یادگار نبش خ جهانی نسب،مجموعه ورزشی برق طرشت

دوشنبه و چهار شنبه

21:00-19:30

صدف:پاسداران،میدان هروی،جنب پارک صدف،ابتدای ریحانی شمالی ،مجموعه ورزشی صدف

یک شنبه و
سه شنبه

8

سهیل ایزد خواه 9123375890

والیبال آقایان

پاس قوامین: اکباتان فاز 1..مجموعه ورزشی پاس قوامین

جمعه

21:00-19:30

طلوع: جنت اباد،بالاتر از همت کوچه دانش شرقی                                                 

دو شنبه

21:00-19:30

ناشنوایان:خیابان دماوند بعداز اتوبان امام علی

دوشنبه

21:30-20:00

پنج شنبه

9

طاهره محمد 9121397758

تنيس خاکی بانوان

برق آلستوم: ستارخان-نرسیده به پل یادگار-نبش خ جهانی نسب-مجموعه ورزشی برق طرشت- سالن تنيس بانوان

یکشنبه

21:00 -18:00

سه شنبه

20:00-18:00

پنج شنبه

12:00-8:00

10

مهسا کامی شیرازی 9308856934

بدمینتون بانوان

شهید عقیلی:چیذر،بعداز امامزاده علی اکبر،به سمت خیابان شهید معصومی،ابتدای کامرانیه

دوشنبه

20:00-19:30

12

نفیسه ایزد خواه 09122891791

پینگ پنگ بانوان

آینده سازان: حکیم غرب - خروجی خ پیامبر-خ بهشت-مجموعه ورزشی آینده سازان

جمعه

 11:00-9:30

 

 

 

 

 

 

***

1

هاشم فصيحی09362311070

فوتسال آقایان (اسلامشهر)

امام خمینی :شهرستان اسلامشهر شاطره خیابان مهران آباد ورزشگاه امام خمینی

چهارشنبه

19 - 17

2

محمد عزتی
09127661187

فوتسال آقایان (شهرستان قدس)

آقا محمدی:شهرستان قدس خیابان 45 متری خیابان شهرادری سالن آقا محمدی

شنبه

19 - 17:30

دو شنبه

 

3

رجبی
09122249892

فوتسال آقایان (شهریار)

شهید رهنما: شهریار،چهاراه عباس آباد -مجموعه ورزشی شهید رهنما

یکشنبه

23:30-22:00

چهار شنبه

4

علی اکبرپور
09122492722

فوتسال آقایان (شهر ری)

ساعی:شهرری دولت آباد-فلکه دوم خ شهید حق گویان

شنبه

19:00_17:30

سه شنبه

والیبال بانوان
(شهرری) 

دوشنبه

16:00-14:30

چهارشنبه

5

عیوضی 09124897599

فوتسال  آقایان (رباط کریم)

شهدا:رباط کریم،خ بهشتی

 شنبه

20:30-19:00

چهارشنبه

18:30-17:00


 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.