شنبه 2 شهريور 1398   01:13:05
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20097119
  تعداد بازدید این صفحه: 219611
  در امروز: 1754

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

ثبت نام دوره آموزشی طراحی و نظارت بر لوله کشی گاز متقاضیان با فشار بیش از یک چهارم پوند بر اینچ مربع

به اطلاع اعضای محترم رشته تاسیسات مکانیکی می رساند، ثبت نام دوره آموزشی طراحی و نظارت بر لوله کشی گاز متقاضیان عمده با فشار بیش از یک چهارم پوند بر اینچ مربع،  مطابق شیوه نامه ابلاغی وزارت مسکن و شهرسازی به شماره 3751/420/400 مورخ 89/1/28، در  تیرماه جاری آغاز می گردد. جهت مطالعه شیوه نامه اینجا کلیک کنید. قبل از ثبت نام در دوره آموزشی، توجه به نکات زیر ضروری است:

 1. مطابق شیوه نامه مذکور، مهندس طراح و ناظر موضوع این شیوه نامه باید دارای پروانه اشتغال بکار پایه یک  اصلی  در رشته تاسیسات مکانیکی بوده و به ترتیب دارای صلاحیت طراحی و نظارت باشد.
 2. مطابق بند «ح» از شیوه نامه مذکور، متقاضیان باید دارای حداقل سه سال سابقه طراحی و نظارت بر اجرای لوله کشی گاز یک چهارم پوند بر اینچ مربع باشند.
 3. متقاضیانی که دوره آموزشی مربوطه را طی می نمایند، باید در آزمون پایان دوره نیز شرکت نمایند که زمان و چگونگی برگزاری آن، پس از پایان دوره  به شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
 4. پس از موفقیت در آزمون پایان دوره، متقاضیان باید دوره کارآموزی مربوطه را نیز طی نمایند که نحوه برگزاری آن نیز در زمان خود اعلام خواهد گردید.
 5. بنا به محدودیت در تعداد اساتید، دوره های آموزشی نیز به تعداد محدودی در هر ماه برگزار می گردد. لیکن، اولویت در ثبت نام، تاثیری در زمان برگزاری آزمون پایانی نداشته و آزمون مربوطه، در هنگامی برگزار خواهد گردید که اکثریت واجدین صلاحیت، دوره آموزشی خود را گذرانده باشند و ضمنا، این آزمون، در فواصل زمانی نیز به طور متناوب، برگزار خواهد شد.
 6. جهت ثبت نام، می توانید به سامانه آموزش سازمان به آدرس edu.tceo.ir    مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، متقاضیانی که اولین بار وارد سامانه آموزش می شوند، پس از ورود به سامانه و طی شدن 24 ساعت از اولین ورود، می توانند دوره آموزشی خود را در قسمت دوره ها، مشاهده نمایند. بدیهی است، ثبت نام در این دوره آموزشی، تنها باید توسط واجدین صلاحیت مطابق بندهای یک و دو این اطلاعیه بوده و مسئولیت دارا بودن آنها، بر عهده متقاضی می باشد. چنانچه پس از ثبت نام و گذراندن دوره، مشخص گردد که متقاضی، واجد هریک از شرایط نمی باشد، از ادامه فرآیند، حذف خواهد گردید و هزینه های مربوطه نیز قابل عودت نمی باشد.

 همچنین سوالات خود را می توانید از طریق ارسال تیکت در سامانه آموزشی خود، برای کارشناسان آموزش سازمان ارسال و پاسخ مربوطه را از همان طریق دریافت نمایید.

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.