شنبه 2 شهريور 1398   00:54:26
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20096581
  تعداد بازدید این صفحه: 219591
  در امروز: 1216

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

8
ثبت نام دوره کارورزی و همچنین اعلام اسامی قبول شدگان آزمون ایمنی از حریق و ضوابط آتش نشانی مورخ 15 شهریور 97 (تجدید نظر شده)

به اطلاع اعضای محترم سازمان که در آزمون "مبانی ایمنی از حریق و ضوابط آتش نشانی" مورخ پانزدهم شهریور 97، شرکت نموده اند می رساند، تمامی اعتراضات واصله همراه با نظرات این سازمان به سازمان آتش نشانی شهرداری تهران منعکس شده و  پس از پیگیریهای مستمر صورت گرفته،  نتایج اولیه تمامی شرکت کنندگان، توسط سازمان آتش نشانی مورد تجدید نظر نهایی قرار گرفته و به این سازمان ارسال شده که جهت مشاهده لیست قبول شدگان می توانید به بر روی هریک از عناوین رشته ها، کلیک نمایید.

 1. رشته برق
 2. رشته عمران
 3. رشته معماری
 4. رشته مکانیک

 

ضمنا، همانطور که در شرایط اولیه ثبت نام آزمون مذکور ذکر گردیده بود، قبول شدگان آزمون کتبی، لزوما در یک دوره تخصصی کارورزی نیز شرکت می نمایند. با هماهنگی و مذاکرات صورت گرفته  با سازمان آتش نشانی و با هدف تسهیل در برگزاری دوره مذکور،  دوره های کارورزی مرتبط با هر رشته تخصصی، همزمان با برپایی نخستین نمایشگاه صنعت ایمنی و آتش نشانی، در روز پنجم اسفند 97 در محل هتل المپیک تهران برگزار می گردد. لذا هریک از قبول شدگان آزمون مورخ 15/6/97، می توانند جهت ثبت نام،  حداکثر تا تاریخ  97/12/3، پس از پرداخت 550.00 ریال، در دوره کارورزی خود ، ثبت نام و شرکت نمایند (قابل توجه آنکه، در هنگام ثبت نام، کد ملی خود را به صورت کامل و با احتساب ده رقم آن، وارد نمایند).

(پایان مهلت ثبت نام)

 

رشته

ساعت برگزاری دوره کارورزی

تاریخ برگزاری

برق

13 الی 17

پنجم اسفند

عمران

8 الی 12

پنجم اسفند

معماری

8 الی 12

پنجم اسفند

مکانیک

گروه اول ساعت 8 الی 12 و گروه دوم ساعت 13 الی 17

پنجم اسفند

 
حضور کامل در تمامی ساعات دوره، الزامی بوده و پس از گذراندن دوره، گواهینامه قبولی در دوره آموزشی، صادر میگردد که مکان و زمان دریافت آنها، متعاقبا و صرفا از طریق همین سایت اطلاع رسانی می گردد. ضمنا، دوره های ساعت 8 الی 12، شامل برنامه افتتاحیه نمایشگاه و سخنرانی مدعوین نیز خواهد بود.

قابل توجه آنکه، عودت وجوه پرداختی، مسیر نمی باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.