شنبه 26 مرداد 1398   21:39:24
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19947324
  تعداد بازدید این صفحه: 215608
  در امروز: 25929

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ایمنی از حریق و ضوابط آتش نشانی -مورخ 15 شهریور 97

به اطلاع آن گروه از اعضای محترم سازمان که در آزمون مبانی ایمنی از حریق و ضوابط آتش نشانی مورخ 15 شهریور 97 ثبت نام نموده اند و همچنین غایبین و مردودین آزمون آذرماه 1396، می رساند که پس از مطالعه دقیق نکات ذیل، می توانند کارت ورود به جلسه آزمون خود را از طریق همین اطلاعیه دریافت و در آزمون شرکت نمایند.

 1.  آزمون، رأس ساعت 14 روز پنجشنبه مورخ 15/6/97 در دانشگاه صنعتی امیر کبیر به آدرس:
   تهران- خیابان کریم خان زند- خیابان حافظ – روبروی خیابان سمیه، برگزار خواهد شد.
  همچنین درب حوزه های امتحانی رأس ساعت 13:30 بسته می گردد. از داوطلبین محترم خواهشمند است پیش بینی های لازم جهت حضور به موقع در محل آزمون را به انجام رسانند.
 2.   همراه داشتن هرگونه وسائل الکترونیکی از قبیل موبایل، لب تاپ، ساعت هوشمند و غیره در محل آزمون مجاز نبوده و از ورود متقاضی جلوگیری بعمل خواهد آمد.  ازآنجاکه امکان به امانت گذاری اینگونه وسائل در محل آزمون مقدور نمی باشد، لازم است داوطلبین محترم، پیش بینی های لازم را بعمل آورند تا از بروز مشکلات بعدی اجتناب گردد.
 3.   همراه داشتن کتاب و جزوه مرتبط با موضوع امتحان و ماشین حساب مجاز است.
 4.   سوالات به صورت تستی و چهارگزینه ای بوده و به همراه داشتن مداد مناسب، پاکن و تراش لازم است. داوطلبین محترم رشته معماری، سوالات تشریحی و ترسیمی نیز خواهند داشت، لذا به همراه داشتن خط کش و وسائل ترسیمی معمولی نیز مورد نیاز می باشد.
 5.   دفترچه سوالات هر رشته شامل قسمت عمومی و تخصصی می باشد.

 بخش عمومی آزمون شامل 20 سوال و 30 دقیقه زمان و بخش تخصصی رشته برق شامل 50 سوال و 125 دقیقه زمان، رشته مکانیک شامل 50 سوال و 125 دقیقه زمان، رشته عمران شامل 30 سوال و 75 دقیقه زمان و رشته معماری مشتمل بر دو بخش اولاً 30 سوال تستی و 75 دقیقه زمان و ثانیاً بخش بررسی نقشه شامل 45 دقیقه زمان می باشد.

 1.   این آزمون دارای نمره منفی می باشد.
 2.   داوطلبان گرامی توجه نمایند که برای قبولی در آزمون باید حائز هر سه شرط زیر باشند: در بخش عمومی حداقل 50 درصد، در بخش تخصصی حداقل 60 درصد و نمره تراز شده نهایی نیز حداقل 60 درصد باشد.
 3.   به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و یک کارت شناسایی معتبر دیگر مانند کارت عضویت نظام مهندسی یا کارت ملی الزامی می باشد و هیچ گونه مدرک شناسایی دیگری مورد قبول نخواهد بود.
 4.   رعایت شئونات اسلامی در محیط دانشگاه الزامی می باشد.
 5.  در صورتیکه کارت ورود به جلسه احدی از داوطلبان، بدون عکس صادر شده بود، جای هیچگونه نگرانی برای داوطلب نبوده و تطبیق عکس و مشخصات  ایشان، در روز آزمون بر اساس کارت شناسایی انجام خواهد گرفت.
 6.  داوطلبانی که با اشکال در صدور کارت ورود به جلسه خود مواجه می گردند می توانند از طریق ارسال ایمیل به آدرس  edu@tceo.ir  مشکل خود را مطرح و پاسخ لازم را دریافت نمایند.
 7.  امکانات لازم جهت دریافت و پرینت کارت، در محل آزمون وجود نداشته و داوطلبین باید از قبل، کارت خود را دریافت و پرینت آنرا همراه داشته باشند. مجدداً تاکید می گردد، از ورود متقاضیان فاقد کارت ورود به جلسه، جلوگیری می گردد.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود اینجا کلیک نمایید.


 
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ، برای همه داوطلبین آرزوی موفقیت دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.