يكشنبه 27 مرداد 1398   00:08:08
.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19948778
  تعداد بازدید این صفحه: 215679
  در امروز: 151

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

etelaie
اطلاع رسانی در خصوص زمان برگزاری آزمون پایانی دوره های ایمنی از حریق و آتش نشانی قابل توجه شرکت کنندگان دوره های آموزشی ایمنی از حریق و آتش نشانی:
موارد زیر به اطلاع اعضای محترم سازمان که در سال 95 نسبت به ثبت نام در دوره های آموزشی ایمنی از حریق و آتش نشانی اقدام نموده اند، می رسد:
 1. حدود 1400 نفر از اعضا در سال 95، نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نموده و با توجه به محدودیت امکانات سازمان آتش نشانی، برگزاری این دوره های اخیر توسط سازمان استان به انجام رسیده و تلاش سازمان بر آن بوده که نحوه برگزاری آنها در شأن اعضاء بوده و از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار باشد.
 2. با توجه به اتمام برگزاری این دوره های آموزشی، به اطلاع می رساند آزمون پایانی این دوره ها به صورت متمرکز در روز پنج شنبه 23 آذر ماه برگزار خواهد گردید. مکان و ساعت این آزمون به همراه اسامی شرکت کنندگان ، در همین سایت به اطلاع اعضاء خواهد رسید.
 3. تنها متقاضیانی که در دوره های آموزشی عمومی و تخصصی حضور داشته اند، مجاز به شرکت در آزمون می باشند. قبلاً، برای غایبین دوره های عمومی، دوره ویژه برگزار گردیده و برنامه ریزی برای برگزاری دوره آموزشی تخصصیویژه غائبین نیز به انجام رسیده که در سایت سازمان اطلاع رسانی شده و به تلفن همراه اعضا نیز پیامک آن ارسال گردیده است. همچنین برای دسترسی به زمانبندی دوره های تخصصی ویژه غائبین می توانید اینجا کلیک نمایید.
 4. برای اعضای محترمی که در آزمون های سال 95 سازمان آتش نشانی قبول نشده اند، این امکان مجدداً فرآهم گردید که یکبار دیگر و بدون پرداخت هزینه، در آزمون شرکت نمایند. اسامی این دسته از متقاضیان نیز بهمراه سایر افراد مجاز به شرکت در آزمون، در همین سایت اطلاع رسانی خواهد گردید.
منابع آزمون در درس عمومی مبانی حریق و هریک از رشته های تخصصی عمران، مکانیک، برق و معماری، در سایت سازمان آتش نشانی شهرداری تهران موجود است و جهت دسترسی به آن می توانید اینجا کلیک نمایید.
 
امتیاز دهی
 
 

.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.