اطلاعیه ها

.

ثبت نام آزمون صلاحیت طراحی و نظارت گاز ساختمان ها با فشار بیش از یک چهارم پوند بر اینچ مربع ( متقاضیان عمده)

1398/10/24 سه‌شنبه
به اطلاع آن دسته از مهندسین محترم مکانیک که دارای پروانه اشتغال پایه یک اصلی نظارت یا طراحی بوده و مطابق شیوه نامه ابلاغی دفتر مقررات ملی با موضوع  "شیوه نامه اجرایی طراحی و نظارت بر لوله کشی گاز متقاضیان با فشار بیش از 1.4 پوند بر اینچ مربع " ( جهت مشاهده شیوه نامه اینجا کلیک نمایید ) ، حداقل سه سال سابقه طراحی و نظارت بر اجرای لوله کشی گاز 1.4 پوند براینچ مربع داشته و دوره آموزشی " لوله کشی گاز با فشار بیش از یک چهارم ( کد 423 ) را با موفقیت گذراندهاند ، میرساند که آزمون اخذ صلاحیت طراحی و نظارت گاز ساختمانها با فشار بیش از یک چهارم پوند بر اینچ مربع در تاریخ 98/11/18 به صورت الکترونیکی و توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، برگزار میگردد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در آزمون، به سایت www.cetc.ir مراجعه نمایند.
ضمناً، قبل از ثبت نام در آزمون، حتما نسبت به مطالعه " دستور العمل ثبت نام و شرکت در آزمون " که در قسمت دستور العمل و مقررات آزمون سایت مذکور است، اقدام نمایند.
همچنین، دقت داشته باشند که متقاضیان باید تا قبل از زمان آزمون، دوره آموزشی " لوله کشی گاز با فشار بیش از یک چهارم ( کد 423 ) " را در یکی از مراکز دارای مجوز از این سازمان، با موفیقت گذرانده باشند و در غیر اینصورت، قبولی ایشان، کان لم یکن تلقی میگردد.
دوره آموزشی مذکور از طریق سامانه آموزش سازمان به آدرس edu.tceo.ir قابل دسترس است.
تذکر: پس از گذراندن دوره و موفقیت در آزمون مربوطه، دوره کارآموزی نیز باید گذرانده شود که نحوه انجام آن، در زمان مقتضی، اطلاع رسانی خواهد گردید.
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر