.

اخبار

.

نشست کمیسیون هدایت و ارزیابی کارشناسان ماده 27 با رئیس اتحادیه املاک تهران

1398/7/23 سه‌شنبه

اعضای کمیسیون هدایت و ارزیابی کارشناسان ماده 27 سازمان با مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه املاک تهران نشست هم اندیشی برگزار کردند.

 شنبه13 مهر ماه، اعضای کمیسیون هدایت و ارزیابی کارشناسان ماده 27 سازمان، میزبان رئیس اتحادیه املاک تهران بودند.

در این جلسه، مهندس الهه رادمهر (رئیس کمیسیون)، مهندس مجید گورزی (نائب رئیس کمیسیون)، مهندس حسن یگانگی (دبیر کمیسیون) و مهندس مجتبی صابر، مهندس علی موسوی، مهندس پیام رئیسی اصل و مهندس محسن جعفری فشارکی به عنوان اعضای کمیسیون و مهندس مهدی فیروزی و مهندس مهدی محرمی اعضاء مدعو کمیسیون حضور داشتند.

در ابتدای جلسه مهندس الهه رادمهر ضمن خوشامدگویی به میهمانان جلسه، به معرفی سازمان، شرح وظایف و عملکرد کمیسیون و کارشناسان رسمی سازمان (موضوع ماده 27 قانون) طی چند سال اخیر پرداخت.

از جمله موارد مطروحه در جلسه، بحث شناسنامه فنی و ملکی ساختمان و اهمیت به کارگیری آن، به کارگیری کارشناسان رسمی سازمان موضوع ماده 27 قانون برای کارشناسی املاک و موارد مرتبط با توجه به حدود صلاحیت کارشناسی عمومی ، پیشنهاد تبادل تفاهم نامه همکاری با اتحادیه املاک تهران بود.

مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه املاک تهران، ضن خرسندی از حضور در جلسه کمیسیون، گفتند:  دانشگاه علمی- کاربردی اتحادیه املاک در سال 1390 تاسیس شده است. با بحث شناسنامه فنی ملکی ساختمان و به کار گیری کارشناسان رسمی سازمان در ارزیابی املاک و موارد مرتبط با آن موافق هستند و برنامه ریزی لازم در این خصوص را اجرایی خواهند نمود و همچنین موافقت خود را با تبادل تفاهم نامه اعلام کردند.

در انتهای جلسه، مهندس الهه رادمهر  اظهار داشتند  در اسرع وقت موارد مورد نظر در قالب تفاهم نامه ای که قابلیت اجرایی داشته باشد، به صورت پیش نویس تهیه و در اختیار اتحادیه املاک تهران  قرار گیرد تا بعد از بررسی و تایید نهایی طرفین، تبادل گردد.

آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ