.

اخبار

.

مجمع عمومی فوق العاده ( نوبت دوم )سازمان برگزار شد

1398/6/16 شنبه

مجمع عمومی فوق العاده ( نوبت دوم ) سازمان نظام‌مهندسی ساختمان با دستور کار انتخاب بازرسان روز یکشنبه 10 شهریورماه در محل سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان تهران، در این جلسه ابتدا مهندس محمد طاهری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به اعضای سازمان و تشکر و قدردانی از حضور پرشور اعضاء از وی افزود : شرکت در مجمع و حضور اعضای فرهیخته سازمان برای انتخاب رکن اساسی سازمان، بازرسان همیشه اتفاق مهم و تأثیر گذار بوده است و اطمینان داریم با حضور حداکثری اعضاء ، این بار رکورد جدیدی ثبت خواهد شد.

بازرسان بعنوان یکی از ارکان اصلی سازمان برای مدت 2 سال انتخاب و براساس قانون نظام مهندسی ساختمان و آئین نامه کنترل ساختمان به ایفای وظیفه خواهند پرداخت.

هیأت مدیره سازمان 8 نفر از داوطلبان عضویت بازرسی را تعیین و به مجمع پیشنهاد داد و اعضای حاضر در مجمع از میان داوطلبان تأیید صلاحیت شده فوق، سه نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل را برای مدت 2 سال با رای مستقیم خود انتخاب خواهند نمود.

در ادامه دستورکار جلسه پس از استقرار هیأت رئیسه سنی و انتخاب و استقرار هیأت رئیسه اصلی مجمع با توجه به دستور جلسه مجمع از سوی هیأت رئیسه مجمع، براساس شیوه نامه اداره جلسات مجمع عمومی انجام گرفت. 

همچنین در بخش دیگری از دستور کار این مجمع فوق‌العاده ( نوبت دوم ) ، انتخاب بازرسان صورت پذیرفت و انتخاب براساس اکثریت حائزین آرا انجام گردید.

در پایان  مجمع فوق العاده ( نوبت دوم ) سازمان و نظارت افراد امین هیأت انتخاب بازرسی با حضور نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با شمارش آراء انجام شد، نتیجه به شرح ذیل اعلام و مجمع به کار خود پایان داد.

  1. رضا حسنی شيرکوهی 818 رای
  2. غلامرضا لشگری 729 رای
  3. مجتبی حبيب زادگان 482 رای
  4. رامين کرمی 431 رای
  5. حمیدرضا اعتمادی 350 رای
  6. کريم صلاحی مهر 344 رای
  7. داريوش صمدبين 259 رای
  8. ناهيد لفتوی 66 رای
آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر