كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
پنجشنبه 30 خرداد 1398   14:45:50
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18375004
  تعداد بازدید این صفحه: 7251949
  در امروز: 18955

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اطلاعیه ها

دعوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن
.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با صدور اطلاعیه ای ازجامعه مهندسین وآحاد ملت برای حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.


متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجرولیال عشر
«انقلاب ما انفجار نور بود » امام خمینی ( ره)
دهه فجر انفجار نوری بود که امروزه پس از گذشت چهل سال در جهان، قلب ملل تحت ظلم را جلا بخشیده وچشم استکبار و دشمنان ملت ایران را کور کرده است. این انفجاریادآورحماسه ها و دلاوریها و از جانگذشتگی ملتی است که با بر دوش کشیدن پرچم پر افتخار الله اکبر که رمز معجزه آسای انقلاب اسلامی  است به رهبری محبوبترین و شجاعترین و اصیل ترین چهره ماندگار تاریخ معاصر، حضرت امام خمینی ( قدس  سره) توانست دشمنان اسلام را به خاک مذلت بیافکند. 
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ازمهندسین عضو سازمان دعوت بعمل می آورد در کنار دیگر اقشار انقلابی وهمیشه در صحنه مردم  تا با حضور آگاهانه، گسترده و حماسی خود بار دیگر ضمن پاسداشت ارزش های والای انقلاب اسلامی و تقدیر و تجلیل از حماسه آفرینی های غیور مردان ایران اسلامی، با آرمان های والای شهدا و امام شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و بر ادامه راه روشن آن بزرگواران مهر تایید دیگری بزنند.
از سویی دیگر از مسئولین کشور می‌خواهیم تا قدراین مردم قدرشناس را بیشتر دانسته ودر این شرایط اقتصادی مقدمات آسایش رفاه نسبی مردم را فراهم آورند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران  نیز همچون ملت قدرشناس ایران، بار دیگر همگام با مردم همیشه در صحنه  ضمن عرض تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با اعلام حضور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، از آحاد ملت بزرگوار  بخصوص مهندسین تهران برای شرکت در این حضور الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایشگر وحدت و یگانگی ملت ایران است، دعوت به عمل می‌آورد.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.