كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
پنجشنبه 30 خرداد 1398   13:36:14
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18373806
  تعداد بازدید این صفحه: 7251437
  در امروز: 17757

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

آخرین اخبار

نشست ورود به حرفه ویژه مهندسان شهرساز
.

يكشنبه هفتم بهمن ماه 1397 ، کمیته آموزش کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران، میزبان شهرسازان عضو سازمان شركت كننده در آزمون ورود به حرفه 11 بهمن 1397 بود. این نشست در دو نوبت صبح از ساعت 10 صبح در سالن جلسات هیات مديره با حضور شایان توجه، در حدود 15 نفراز اعضا برگزارگردید.

 سخنرانان این نشست، مهندس غلامرضاآزاد، دكتر تقي زاده و سركار خانم دكتر الهام امیني و مدرس آقاي دكتر محسن اسماعیلي بودند. در نشست حاضر جناب آقاي مهندس آزاد فعال بودن و شرکت در جلسات و نشست هايي تخصصی اين چنیني را داراي مزایای بیشماری دانست و گفت مي توان بازدهی خوبی از این رویدادها کسب نمود؛ ضروریست که با اعضا در ارتباط بوده و هم چنین از فرصت هایی که پیش روی مان قرار خواهد گرفت، نهایت استفاده را بنماییم . جناب آقاي دكتر تقي زاده استفاده از حضور صاحبان خرد و اندیشه را یکی از مزایای برگزاری چنین نشست هایی مطرح نمود و افزود: امیدواریم این سنت به سایر بخش هاي سازمان نیز تعمیم داده شود تا صحبت های نسل جوان شهرساز شنیده شود. در چارچوب چنین وظایف گسترده ای و با پیگیری های مستمر ، كمیسیون تخصصي شهرسازي سازمان از ابتدای فعالیت خود تا کنون با جدیت نسبت به افزایش حضور و فعالیت مهندسان شهرساز جوان عضو سازمان، برنامه ریزی کرده و همت گمارده تا به عنوان بازوان توانای مهندسي نقش آفرینی بهتر و بیشتری داشته باشند .

در ادامه ي مباحث سركار خانم دكتر الهام امیني با بیان این که بی تردید در شرایط کنونی سازمان نظام مهندسي ساختمان، اتخاذ تصمیمات شجاعانه، قانون مدارانه همراه با نوآوری از سوی اعضا كمیسیون تخصصي شهرسازي و البته با بهره گیری از نظرات نخبگان و فعالان صنفی، مشارکت اعضا به عنوان سرمایه های اجتماعی در سایه همدلی عمومی میان همه ذینفعان و تعامل عقلانی بر مبنای مناف كل اعضا شهرساز، می تواند منجر به برداشتن گام های بزرگ برای عبور از مشکلات موجود و گام نهادن در مسیری مطمئن جهت شتاب بخشی حرکت به سوی اعتلای شهرسازی در استان تهران باشد.

امینی افزود این که اینگونه نشست ها ضمن آن که موجب تبادل اطلاعات و هم اندیشی اعضاء می گردد، موجبات بازبینی مقررات و رف چالش های آموزشی و پژوهشی را به دنبال دارتد که می تواند از جمله فواید نشست های تخصصی باشد. وی ضمن ابراز امیدواری به انجام مباحثات علمی، وعده داد کمیته آموزش کمیسیون تخصصی شهرسازی سازمان در آینده نزدیک با برگزاری چنین نشست هایی سعی بر برقراری ارتباطات و افزایش تعامل با اعضا خواهد داشت.

در ادامه این نشست دکتر محسن اسماعیلی از اساتید جوان و برجسته حوزه شهرسازی کشور، مهم ترین مباحث مربوط به آزمون نظام مهندسی شهرسازی و شرایط پروانه اشتغال به کار مهندسی شهرسازی را تشریح و با بیان مثال ها و نمونه های عینی، به اولویت بندی مناب آزمون با توجه به تکرار سوالات در سال های گذشته که با پرسش و پاسخ شرکت کنندگان همراه بود، پرداختند.

اسماعیلی ضمن تشریح پرتکرار ترین سوالات در آزمون های نظام مهندسی ساختمان در 5 سال اخیر، به بیان مثال های گوناگونی از کتب مرج (مناب آزمون) با مشارکت و ارائه نظر از طرف حاضران و پخشایش سوالات در آزمون های نظام مهندسی شهرسازی 5 سال اخیر اشاره داشت.

در پایان این نشست اعضا حاضر صمیمانه از همکاری و همدلی و حمایت کمیسیون تخصصی شهرسازی و دکتر محسن اسماعیلی قدردانی نموده و درخواست تمدید چنین نشست هایی را داشتند. مسئولین محترم کمیسیون تخصصی شهرسازی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان در آزمون پیش روی، تعهد نمودند در تقویت شبکه ارتباطی با اعضا گام برداشته و بیش از پیش با اعضا تعامل سازنده داشته باشند.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.