كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
چهارشنبه 29 خرداد 1398   10:02:48
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18340390
  تعداد بازدید این صفحه: 7236054
  در امروز: 34550

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

رویدادها
معاون اول رییس جمهوری:
اگر واحدهایی مسکونی خوبی ساخته و نظام مهندسی مسئولیت را خوب قبول کند، تلفات زلزله پایین می آید
1397/9/10 شنبه
.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی اسحاق جهانگیری روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران کرمانشاه که در فرمانداری قصرشیرین برگزار شد،اظهار کرد: زلزله سال گذشته حادثه تلخی بود که کام ملت ایران را تلخ کرد و احساسات همه تحت تاثیر آن جریحه دار شد ولی شکوه ملت ایران را در کمک رسانی نشان داد و همه به جنب و جوش افتادند.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: در حادثه ای که اتفاق افتاد به طور کامل واحدها ساخته نشده اما ظرف یکسال، احداث بیش از ۲۰ هزار واحد و تعمیر ۶۰ هزار واحد قابل توجه است و حجم بزرگی است. وی اضافه کرد: این حجم ساخت و ساز اتفاق استثنایی است و برخی دل ملت ایران را خالی می کنند و اقدام های انجام شده را تضعیف می کنند که جفا در حق دولت ، ملت و مدیرانی است که عاشقانه خدمت می کنند.

وی با بیان اینکه زلزله ۶.۴ یک زلزله بزرگ بود، گفت: زلزله سال گذشته پس لرزه هایش تغییر قابل ملاحظه ای به وجود نمی آورد و وضعی که امروز در روستاهای قصرشیرین و گیلانغرب دیدیم ، یک پیام به مردم ایران دارد که اگر واحدهایی مسکونی خوبی ساخته و نظام مهندسی مسئولیت را خوب قبول کند، تلفات زلزله پایین می آید.

جهانگیری در ادامه افزود: در ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق روستایی اقدام های بسیار چشمگیری صورت گرفته است. سرعت ساخت و ساز در مناطق شهری زلزله زده استان کرمانشاه نیز باید شتاب بیشتری به خود گیرد.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.