كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
سه‌شنبه 28 اسفند 1397   02:17:09
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 16092114
  تعداد بازدید این صفحه: 6149054
  در امروز: 939

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

رویدادها
فراخوان ثبت نام از داوطلبان برای عضویت در هیأت های حل اختلاف مالیاتی
1397/7/30 دوشنبه
.

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان می رساند سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در اجرای بند 14 ماده 15 و تبصره 1 ماده 16 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و بند 14 ماده 73 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و بند 3 ماده 244 قانون مالیاتهای مستقیم کشور، در نظر دارد نسبت به انتخاب نمایندگان حل اختلاف مالیاتی اقدام نماید، لذا کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند :

شرایط لازم برای داوطلبان نمایندگی در هیات های حل اختلاف مالیاتی :

 1. دارا بودن پروانه اشتغال به کار معتبرمهندسی حداقل در پایه یک یا ارشد
 2. آشنایی به قوانین مالیاتی و اصلاحیه های آن
 3. دارابودن اظهارنامه مالیاتی دارای عملکرد در سه سال گذشته
 4. نمایندگان قبلی سازمان، درهیاتهای حل اختلاف مالیاتی درصورت دارا بودن شرایط فوق الذکر به حسب تجربه کاری می توانند به عنوان داوطلب شرکت نمایند.
 5. کارمندان سازمان استان نمی توانند داوطلب شوند.

مراحل انتخاب نمایندگان :

  1. پس از بررسی و کنترل مدارک، از داوطلبان واجد شرایط جهت شرکت در آزمون ورودی، دعوت به عمل خواهد آمد.
  2. حداکثر تا سه برابر ظرفیت مورد نیاز از کسانی که موفق به کسب بالاترین نمرات در آزمون شده اند جهت انجام مصاحبه به شورای مالیاتی به منظور ارزیابی توانمندی های شخصیتی برای شرکت در جلسات حل اختلاف مالیاتی معرفی خواهند شد.
  3. پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه حضوری (حداکثر تا یک و نیم برابر ظرفیت مورد نیاز)، می بایستی در کلاس های آموزشی ویژه شرکت نمایند.
  4. پس از اتمام دوره آموزشی، از شرکت کنندگان در دوره، آزمون اخذ می گردد و به کسانی که موفق به کسب بالاترین نمرات از مجموع نمرات: مصاحبه حضوری ، آزمون کتبی و ارزیابی استاد شده باشند، به منظور شرکت در جلسات حل اختلاف مالیاتی، باتوجه به توزیع حوزه های مالیاتی، به اداره کل امور مالیاتی جهت صدور حکم معرفی خواهند شد.
  5. نمایندگان منتخب پس از اخذ احکام خود باید در سه جلسه کارورزی به همراه نمایندگان قبلی در جلسات هیأتهای حل اختلاف مالیاتی شرکت نمایند.
  6. معرفی نامه نمایندگان برای شرکت در جلسات حل اختلاف، پس از گذراندن دوره کارآموزی صادر می گردد.
  7. عملکرد نمایندگان، درحین کار، طبق فرم های نظر سنجی از اعضا بررسی خواهد شد. چنانچه در ارزیابی ، دارای میزان رضایت مندی و توان اجرایی کافی تشخیص داده شوند، برای دوره های بعدی نسبت به ادامه همکاری با آنان اقدام خواهد شد و درصورت عدم رضایتمندی و توان اجرایی، حکم آن نماینده توسط ریاست سازمان عزل می گردد.
  8. درصورتی که حوزه های جدید مالیاتی ایجاد شود و یا نمایندگانی نتوانسته باشند رضایت اعضاء سازمان را جلب نمایند، نسبت به انتخاب نماینده از ذخیره های مراتب بالا استفاده خواهد شد.
  9. انتخاب محل فعالیت نمایندگان هیاتهای حل اختلاف در سطح شهر و استان تهران، در اختیار سازمان نظام مهندسی بوده و پس از اعلام محل فعالیت، منتخبین مکلف به شرکت در جلسات آن اداره بوده وامکان تغییر آن وجود نخواهد داشت.

 

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
.
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.