چهارشنبه 30 مرداد 1398   16:39:24
.
واحد ایثارگران
    معرفی واحد :

    واحد ایثارگران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران افتخار خدمت رسانی به ایثارگران عضو را دارد که هدف از تشکیل این واحد ارائه خدمات مطلوب و بهینه به قشر عزیز ایثارگر می باشد که در راستای اهداف و سیاست های سازمان نظام مهندسی بتواند در جهت ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری جامعه ایثارگر خدمات مطلوب تری در حوزه های مختلف منجمله رفاهی، آموزشی، خدماتی، عمرانی و ... داشته باشد.
    دفتر واحد ایثارگران در محل سازمان، طبقه همکف مستقر است و از روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 15 در خدمت ایثارگران عزیز می باشد. شماره تماس 88577000، داخلی 181 یا 175 پاسخگوی شما عزیزان است.

    شرایط ایثارگری:

            1. خانواده شهید:(پدر و مادر و فرزندان معظم شهدا، جنگ تحمیلی و انقلاب که به تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیده باشد)

            2. جانبازان: کلیه مجروحین جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی که دارای درصد جانبازی و از کارافتادگی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشند.

            3. آزادگان: کلیه اسراء آزاد شده جنگ تحمیلی و همچنین زندانیان سیاسی تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی (حسب تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران)

            4. رزمندگان: رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور در جبهه داوطلبانه حسب تایید سپاه پاسداران و یا ارتش جمهوری اسلامی و یا بسیج و جهاد سازندگی   
می باشند.
            5. فرزندان جانبازان و آزادگان و رزمندگان.

    فرم عضویت: جهت دریافت فرم عضویت کلیک نمایید.
 
اخبار
.

.کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران میباشد.