.

اخبار

.

برگزاری نخستین نشست تخصصی وبینار و پخش آنلاین با موضوع روند مدلسازی اطلاعات ساختمان

1398/11/28 دوشنبه
نخستین نشست تخصصی وبینار و پخش آنلاین با موضوع " روند مدلسازی اطلاعات ساختمان BIMبیمارستان آتیه 2" سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، این نشست با مساعدت و هماهنگی مهندس بیژن خطیبی عضو هیأت مدیره سازمان با هدف ارتقاء دانش حرفه‌ای و بهره وری و چابک سازی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان، کارفرمایان، پیمانکاران، بهره‌برداران، متخصصان در حوزه مدیریت ساخت، مدیریت پروژه و پیاده کنندگان اسناد دیجیتالی پروژه‌های ساختمانی تشکیل گردید  مهندس خطیبی در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم به حاضران به تشریح اهداف سازمان از برگزاری این نشست پرداخت .
در ادامه دکتر علیزاده مدیر بیمارستان آتیه به ارائه سخنرانی پرداخت  و به سوالات شرکت کنندگان و حضار پاسخ دادند.
مهندس بیژن خطیبی، عضو هیأت مدیره سازمان با بیان فلسفه برگزاری سلسله نشست های تخصصی از سوی کمیته مدلسازی اطلاعات ساختمان که طبق برنامه پیش بینی شده در نیم دوم سال 98 برگزار شده است اظهار کرد : در این سلسله نشست ها سعی بر آن است تا این فناوری با نمایش دیجیتال خصوصیات ساختمان مدیر پروژه و ذینفعان را در هر مرحله برای تصمیم گیری درست یاری دهد.
گفتنی است این نشست سومین جلسه از سلسه نشست‌های تخصصی کمیته مدلسازی اطلاعات ساختمان است که به صورت و بینار و پخش آنلاین برگزار گردید. 
آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر