.

اخبار

.

آغاز توزیع ماسک و دستکش برای مقابله با کرونا از امروز در سازمان

1398/12/10 شنبه
توزیع کالای بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و انواع شوینده برای مقابله با انتشار کرونا ویروس ( کووید 19 ) از امروز دهم اسفندماه در سازمان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران درراستای تأمین سلامت پرسنل، اعضاء و مخاطبان درکنار سایر دستگاهها برای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش آن با توجه به شدت انتشار ویروس، از چند روز قبل اقدامات لازم اعم از نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی به منظور رعایت نکات بهداشتی و اصول پیشگیری جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و ارسال دستورالعمل های خاص پیشگیری از این بیماری ویروسی را که در دستور کار قرار گرفته بود را عملیاتی کرد.
در این راستا از کلیه پرسنل و اعضاء و مخاطبان سازمان تست تپ سنجی انجام و توزیع ماسک و دستکش رایگان صورت گرفت ، تمام فضای داخلی و بیرونی سازمان ضد عفونی گردید.
مهندس سعیدیان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با تأکید بر حفظ آرامش افزود: استراتژی پیشگیری کرونا باید توام با آرامش و دوری از استرس تا فروکش کردن شیوع آن در جامعه باشد.
وی با اشاره به هشدارهای بهداشتی مربوطه از کلیه پرسنل و مراجعه کنندگان سازمان درخواست کرد در مبارزه با این بیماری اصل و اولویت اقدامات پیشگیری و رعایت دقیق آموزه‌های بهداشتی و گندزدایی محیط را مدنظر داشته باشند تا همه با هم بتوانیم بیماری (کووید 19) را شکست دهیم.
آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر