.

اخبار

.

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به مناسبت روز مهندس

1398/12/5 دوشنبه
« بنام یگانه مهندس هستی بخش »
 
فرا رسیدن پنجم اسفند ماه، زادروز ولادت فیلسوف و حکیم و ریاضیدان و منجم و مهندس شهیر و دانشمند ایران زمین، خواجه نصیرالدین طوسی را که به عنوان روز مهندس نامگذاری شده است، به همه مهندسان عزیز، خصوصاً اعضای ارجمند سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.
روز مهندس، فرصت مغتنم و بهینه‌ای برای تجلیل و تکریم از استعداد، نبوغ، توانمندی و خلاقیت مهندسان به عنوان طلیعه داران عرصه سازندگی و آبادانی است.
شکوفایی تمدن بشر و ارتقای رفاه و آرامش و آسایش و کیفیت زندگی جامعه مرهون ایده‌های ناب و خلاقانه و نوآورانه مهندسان گرانقدر است.
مهندسان پرتلاش با معلومات و درک صحیح و خلاقیت و نوآوری بجای آنکه در انتظار فردا و آینده بمانند برای ساختن فردای میهن عزیزمان مجدانه تلاش می‌نمایند و با توانمندی و پشتوانه علمی و فنی خود، این مرز و بوم گوهربار را به سوی پیشرفت و تعالی سوق می‌دهند.
روز بزرگداشت مهندس، فرصت مغتنمی برای همه سازمانها، موسسات، نهادها ،وزارتخانه‌ها، مجلس شورای اسلامی، دولت و همه ارکان حاکمیتی است که در صیانت از دستاوردهای درخشان و متعالی جامعه مهندسی و ارتقای منزلت مهندسی و حمایت های مادی و معنوی از مهندسان، تلاش مضاعفی بعمل آورند و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در دستیابی به این مهم، تمام ظرفیت‌های خود را بکار خواهد بست.
در انتها، بار دیگر پنجم اسفند ماه روز مهندس را به تمام مهندسان عزیز که مجدانه و عالمانه با صدق و خلوص برای عزت و سرافرازی و آبادانی میهن عزیزمان تلاش می‌نمایند و خصوصاً اعضای ارجمند و مهندسان استان تهران تبریک و شادباش عرض نموده، قدردان زحمات و خدمات خالصانه‌شان بوده و بهروزی، شادکامی، سلامتی و توفیقات روزافزون همه مهندسان را از درگاه ایزد منان خواستارم.


  سعید سعیدیان

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان
استان تهران
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر