.

اخبار

.

مقدمات همکاری سازمان و ازمایشگاه بین المللی زلزله

1399/3/8 پنجشنبه
با توجه به شرایط زلزله خیزی کشور، در راستای ارتقا کیفیت ساخت و ساز و حل مشکلات سازه ای، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در حال انجام مقدمات لازم به منظور انعقاد تفاهم نامه با آزمایشگاه بین المللی زلزله شناسی می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، مهندس سعید سعیدیان آمادگی سازمان را به‌منظور تبادل تفاهم‌نامه با پژوهشگاه بین‌المللی زلزله، مشروط به برگزاری جلسات و برسی بیشتر موضوع اعلام نمود.
در مردادماه سال گذشته، نمایندگانی از سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران از امکانات و روند ساخت پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله، در محل ساخت این پژوهشگاه بازدید کردند.
هم‌اکنون پژوهشگاه بین‌المللی زلزله در نقطه پایانی ساخت قرارگرفته است و آمادگی این پژوهشگاه برای تبادل تفاهم‌نامه با سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، به دفتر مرکزی سازمان واصل‌شده است.
سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران نیز در راستای ایجاد ارتباط بیشتر صنعت، دانشگاه و مراکز پژوهشی و حصول تفاهم‌نامه فی‌مابین (مشروط به برگزاری جلسات مشترک و بررسی بیشتر موضوع) آمادگی خود را اعلام کرد.


 
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر