.

اخبار

.

بستر همکاری سازمان نظام‌مهندسی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اتاق تهران فراهم شد.

1399/7/24 پنجشنبه
در نشستی مشترک فی‌مابین ارکان دبیرخانه صادرات خدمات فنی مهندسی سازمان نظام‌مهندسی و معاونت بین‌الملل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اتاق تهران، زمینه‌های همکاری و تبادل تفاهم‌نامه فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، در این نشست دکتر مقدم راد رئیس دبیرخانه توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین‌الملل، با اشاره به تاریخچه و فعالیت‌های انجام‌شده، اهداف دبیرخانه را تشریح نمود.
دکتر فرهام مقدم با تأکید بر اهداف مشترک، ایجاد ارتباط دو مجموعه را لازم مثبت ارزیابی کرد و این همکاری‌های فی‌مابین را باعث هم‌افزایی بیشتر عنوان نمود.

مهندس آزاد منجیری عضو هیأت مدیره سازمان نیز، ضمن تأکید بر تداوم جلسات و مشست های مشترک، پیشبرد اهداف را مستلزم طرح‌های توسعه‌ای و همکاری‌های بیشتر عنوان نمود.

همچنین دکتر بهنام عابدی ترکی، دبیر دبیرخانه صادرات خدمات مهندسی، با اشاره به کنفرانس بین‌المللی صادرات خدات مهندسی و همچنین تفاهم‌نامه‌های تبادل شده با کشورهای دیگر نظیر عراق، سوریه و ... بر نقش مستقیم دبیرخانه در صدور خدمات و کالاهای مهندسی تأکید نمود.

در ادامه حسام‌الدین حلاج معاونت بین‌الملل اتاق بازرگانی نیز، ضمن تأکید بر همکاری‌های بیشتر، آمادگی اتاق بازرگانی تهران را به‌منظور همکاری با سازمان ناظم مهندسی ساختمان استان تهران و دبیرخانه دائمی صادرات خدمات فنی مهندسی اعلام نمود.
وی همچنین به نقش کشورهای همسایه نظیر افغانستان، پاکستان، روسیه و قطر اشاره نمود.

در پایان مهندس گلچین مدیر اداری دبیرخانه صادرات خدمات مهندسی، شناسایی و آموزش مهندسان و اعضای علاقه‌مند و حائز شرایط را از مهم برشمرد و خواستار همکاری اتاق بازرگانی در این زمینه شد.

لازم به ذکر است این نشست، زمینه‌های همکاری با اتاق بازرگانی و تبادل تفاهم‌نامه‌های مشترک را فراهم نمود.

 
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر