.

اخبار

.

اعضای کمیسیون هدایت و ارزیابی کارشناسان ماده 27 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در خصوص استفاده از کارشناسان ماده 27 سازمان دیدار و گفتگو کردند

1399/6/24 دوشنبه
روز دوشنبه 17 شهریور ماه 1399،  اعضای کمیسیون هدایت و ارزیابی کارشناسان ماده 27 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با جناب آقای محمد تقی زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، در خصوص استفاده از خدمات کارشناسان ماده 27 استان در محل استانداری، دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه، خانم الهه رادمهر، دبیر هیأت مدیره سازمان و رئیس کمیسیون، آقای مجتبی صابر، خزانه دار سازمان و عضو کمیسیون، آقای مجید گودرزی عضو هیأت مدیره سازمان و نائب رئیس کمیسیون، آقای حسن یگانگی، عضو هیأت مدیره و دبیر کمیسیون و آقای محسن جعفری فشارکی علی البدل هیأت مدیره و عضو کمیسیون از سازمان و آقای محمدحسین زاهدی فر، معاون امور دهیاری استانداری تهران و معاون شهرسازی از استانداری حضور داشتند.
خانم الهه رادمهر در ابتدای جلسه، ضمن تشکر از آقای محمد تقی زاده جهت برگزاری این جلسه در فضایی صمیمی، در سخنان کوتاهي از زحمات و تلاش هاي ايشان در انجام وظايف و همكاري در پيشبرد اهداف سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران  و حس مسئوليت در حوزه هاي مختلف، تقدير و تشكر نمودند و خواهان استفاده از خدمات کارشناسان ماده 27 در کلیه دستگاه های اجرایی در امور کارشناسی و بخصوص شهرداری ها در کمیسیون های ماده صد و ارزیابی ها، اداره کل راه و شهرسازی در ارزیابی املاک و مسکن، شرکت آب منطقه ای در ارزیابی اراضی واقع در  طرح و اداره کل نوسازی مدارس در ارزیابی لرزه ای مدارس بودند و از آقای تقی زاده خواستند تا موضوع فوق را به دستگاه های مربوطه ابلاغ نمایند. آقایان مهندس صابر، گودرزی، یگانگی و جعفری فشارکی نیز نقطه نظرات خود را بیان نمودند.
آقای محمد تقی زاده با شنیدن نقطه نظرات اعضای کمیسیون، به ظرفیت قانونی موجود ماده 27 در سازمان اشاره داشتند که با آگاهی از این ظرفیت ها، می توان به درستی از آن استفاده نماید. ایشان پیشنهاد دادند سازمان نیاز دقیق دستگاه ها ، کارفرمایان ، پیمانکاران و ... به وجود کارشناسان ماده 27 را به صورت دقیق بررسی و احصا نماید و به منظور شناساندن این کارشناسان  و استفاده از تونایی های آنان، جلسات مشترک با معاونان شهرسازی و معماری شهرداری های استان تهران و دفاتر نمایندگی سازمان ، تعامل کمیسیون با مراجع قضایی و ارگان های اجرایی استان (مانند جهادکشاورزی، اداره برق، آبفا و ...) را در دستور کار خود قرار داده و به صورت مستمر برگزار نماید.
آقای محمد تقی زاده در پایان جلسه بیان کردند که از ظرفیت استانداری جهت ابلاغ نامه های سازمان به شهرداری های استان تهران به منظور استفاده از خدمات کارشناسان ماده 27 استفاده خواهند کرد و در همایش ها و جلساتی که با شهرداران استان تهران دارند، استفاده از خدمات این کارشناسان را توصیه خواهند نمود.  
آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر