اطلاعیه ها

.

قابل توجه قبول شدگان مهر ماه 98

1398/12/28 چهارشنبه
ضمن تبریک خدمت مهندسین فرآیند ذیل  جهت اخذ پروانه اشتغال به کار ارائه میگردد:
ابتدا می‌بایست متقاضی عضو سازمان باشد در غیر این صورت می‌بایست فرآیند عضویت در سازمان نظام مهندسی به آدرس اینترنتی www.tceo.ir   ( سامانه عضویت، درخواست عضویت جدید ) اقدام نمایید.
با توجه  به اعلام جدول سریال قبولی در تاریخ مذکور به آدرس اینترنتی   www.tceo.ir (سامانه عضویت،  ورود اعضا) درخواست صدور پروانه اقدام نموده سپس مدارک زیر را آپلود نمایید.
 1. فرم درخواست صدور پروانه اشتغال بکار برای اولین بار (FILE)
 • تکمیل فرم و آپلود
 1. فرم سابقه کار(FILE)
  1. تکمیل فرم با تأییدیه دو مهندس پایه یک یا دو پایه که سه سال از سابقه پروانه اشتغال آنها سپری شده و منقضی نشده باشد.
  2. محدودیت در تأییدیه مهندسین از لحاظ رشته نداشته  و  کلیه 7/ هفت رشته می‌توانند برای رشته های مرتبط و غیرمرتبط تأیید صادر نمایند.
  3. در تکمیل فرم ،نام پروژه به صورت مسکونی ، محل اجرای پروژه در تهران و نوع مسئولیت بنا به قبولی در آزمون ( نظارت = ناظر ، طراحی = طراح ،  اجرا  =  مجری )
  4. زمان درج شده در شروع پروژه از زمان فارغ التحصیلی به مدت 3/سه سال که به صورت سه ردیف پروژه یک ساله باشد.
  5. چنانچه دارای قبولی 2/دو یا 3/سه صلاحیت بنا به شرایط بالا هر صلاحیت را به صورت جداگانه در یک برگ یا به صورت کلی در یک برگ  به شکلی که تاریخ های درج شده در صلاحیت ها هم‌پوشانی نباشند.
 1. ...
 2. عکس جدید 4*6 ، 2 قطعه پرسنلی طبق ضوابط
 3. واریز مبلغ 60.000 ریال(شصت هزار ریال) به شماره حساب حساب بانک مرکزی به شماره شبا  IR090100004074063101865286 به عنوان درآمد حاصل از فروش سایر خدمات به شناسه واریز  381063174140120000014003103830
 • فیش  واریز فقط حضوری در تمامی بانک هایی که دارنده حساب آن باشید قابل پرداخت می باشد.
 1. پرینت قبولی در آزمون
 2. کپی برابر اصل دانشنامه (کاردانی ، کارشناسی، کارشناسی ارشد)
 • چنانچه در مراحل عضویت در سازمان ارائه شده نیاز مجدد نیست.
 1. کپی کارت ملی (جدید یا قدیم) شناسنامه (تمامی صفحات)
 • چنانچه در مراحل عضویت در سازمان ارائه شده نیاز مجدد نیست.
پس از اتمام بارگذاری ، مدارک فوق را بصورت پست پیشتاز به ساختمان مرکزی سازمان به نشانی: تهران ، شهرک غرب ، خیابان مهستان، پلاک 10، کد پستی 145763111 ارسال نمایید. با پیگیری شماره مرسوله پستی از طریق سایت پست  زمان تحویل مدارک به سازمان آگاهی نموده تا ظرف مدت 15 روز کاری از طرف کارشناسان واحد عضویت مورد بررسی قرار گرفته و زمان اعلام حضور از طریق پیامک یا پرتال سازمان جهت  تطبیق مدارک به متقاضی اعلام گردد
نکته 1: اگر 2/دو یا 3/سه صلاحیت قبول شده اید با یک سریال قبولی مدارک را آپلود نموده و پست نمایید.
نکته 2: چنانچه پس از از بررسی،  مدارک دارای نقص  باشد، مجددا آن را پست نمایید.
نکته3: عکس های ارسالی حداقل مربوط به شش ماه گذشته بوده و از ارائه عکس های تکراری خودداری نمایید.
نکته 4:چنانچه محل سکونت تغییر پیدا کرده نیاز به مدارک احراز سکونت(سند، قولنامه، اجاره نامه و ...) میباشد. در غیر این صورت  نیاز به ارائه مجدد نیست.
نکتخ 5: چنانچه در زمان اعلام شده طبق سریال قادر به ثبت نام نشده اید، می بایست پس از اتمام شماره سریال ها پس از ورود به پنل کارتابل درخواست صدور پروانه ،  در قسمت شماره سریال ، آیتم فاقد سریال را انتخاب و درخواست خود را ثبت نمایید.
نکته6: برای تهیه پاکت پستی پس از بررسی کارشناس  عضویت سازمان ، زمان اعلام مراجعه جهت تطبیق مدارک ، پاکت را از واحد نشریه اخذ نمایید.
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر