.

اخبار

.

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس

1401/7/9 شنبه

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ، مراسمی به همت واحد ایثارگران سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان تهران، روز پنج‌شنبه 7 مهرماه 1401 در سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ، این نشست که با تجدیددیدار مهندسان جانباز، آزاده و ایثارگر دفاع مقدس همراه بود بعد از قرائت کلام‌الله مجید، با اجرای سرود ملی توسط حاضرین آغاز شد.

سخنران مدعو این نشست که از سرداران هشت سال دفاع مقدس بود بابیان اینکه دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ سراسر حماسه و پرشکوه انقلاب اسلامی است و یادآور و تجلی ایثار و استقامت رادمردان و شیر زنانی است که در لبیک به‌ فرمان امام و تبعیت از مقتدای خویش خالصانه و مجاهدانه و با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخصی دادند و در دفاع قهرمانانه از اسلام و کیان و آب‌وخاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جان‌فشانی نموده وظیفه بزرگ جهاد درراه خدا را با ثبت حماسه‌های ماندگار بر برگ‌های زرین انقلاب اسلامی افزودند گفت: آنچه امروز اقتدار و عظمت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی شاهد هستیم مدیون و مرهون حماسه‌ها، پایداری‌ها، مقاومت و ایثار رزمندگان، جانبازان، آزادگان سرافراز و خانواده‌های گرامی معزز شهدا و ایثارگران است که تاریخ حماسی و پرافتخار هشت سال دفاع مقدس را به زیبایی هر چه تمام‌تر رقم زدند.

در ادامه دو تن از ایثارگران، به ذکر خاطره گویی سال‌های جنگ و احیای ارزش‌های آن دوران و همچنین حفظ دستاوردهای سال‌های دفاع مقدس پرداختند.

در پایان ضمن تقدیر از همه حاضرین و اهدای لوح تقدیر به پاس حضور این عزیزان، به 5 نفر از حاضرین به قید قرعه جوایزی اهدا شد.


 
آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر