.

اخبار

.

نشست هم‌اندیشی و تبادل‌نظر پیرامون موضوعات آموزشی انجمن‌های صنعت ساختمان

1401/3/31 سه‌شنبه

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ،  جلسه هم‌اندیشی و تبادل‌نظر پیرامون موضوعات آموزشی انجمن‌های صنعت ساختمان و پیگیری مکاتبات تشکل‌های صنفی با حضور دکتر حمزه شکیب غضو هیئت مدیره و اعضای محترم کمیسیون آموزش، پژوهش و ترویج، کمیسیون انجمن‌ها و تشکل‌های مهندسی و معاونت توسعه سرمایه مهندسی، برگزار شد.

در این جلسه، مهندس زرگر ضمن تشکر از تلاش‌ها و زحمات کمیسیون محترم آموزش، آمادگی خود را در حوزه انتقال دانش و تجارب نوین صنعت ساختمان با بهره‌گیری از توان و ظرفیت تشکل‌های صنفی، اعلام نمودند.

دکتر شکیب با اشاره به دوره‌های آموزشی اینکه سازمان به روش اختیاری و اجباری برگزار می‌شود که دارای چهارچوب مشخصی است، می‌توان دوره سومی با نام «کارگاه آموزشی» ایجاد شود که انجمن‌های دارای تجربه آموزشی و مکان مناسب آموزشی، موضوع و رزومه اساتیدی که در آن حوزه فعالیت اجرایی نموده‌اند، جهت انتقال تجارب اعلام نمایند و در کمیسیون آموزش بررسی و مورد تأیید قرار بگیرند.

- در مورد انجمن‌ها پیشنهاد شد شرایط برای تأیید برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط کمیسیون آموزش تسهیل یابد.

- پیشنهاد شد با توجه به اینکه مهندس ریاحی از اعضای کمیسیون آموزش است، به عنوان نماینده کمیسیون انجمن‌ها و تشکل‌های مهندسی در این کمیسیون جهت پیگیری دوره‌های پیشنهادی انجمن‌ها معرفی گردند.

آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر