دفاتر نمایندگی های استان
1395/10/25
نام دفتر: اسلامشهر
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس قاسم جعفری راد
آدرس دفتر: خیابان امام موسی کاظم، کوچه شهید تقی زاده (عدالت 21)، پلاک 16
شماره تماس: 61-56690160
ایمیل: Eslamshahr@tceo.ir

نام دفتر: اندیشه
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس شهرام اعتمادي
آدرس دفتر: شهر جديد، فاز 3، جنب مجتمع تجاري، اداري بوستان
شماره تماس: 65550474
ایمیل: Andishe@tceo.ir

نام دفتر: اوشان فشم و ميگون
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس علیرضا ملکی
آدرس دفتر: نرسيده به ميدان فشم، روبروي سازمان آب و بيمه تامين اجتماعي، ساختمان بانك صادرات، طبقه 4
شماره تماس: 26500773 - 26500774
ایمیل: OshanFasham@tceo.ir

نام دفتر: باقرشهر
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس سعید فردوسی زاده
آدرس دفتر: باقرشهر ـ بلوار غدیر ـ روبروی 30 متری امام خمینی ـ طبقه بالای بانک پارسیان ـ طبقه 4 ـ واحد 9 
شماره تماس: 55233545 - 55233575
ايميل: BagherShahr@tceo.ir

نام دفتر: باغستان
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس جواد لحمی
آدرس دفتر: باغستان،خادم آباد، بلوار رسول اکرم (ص)، نبش لاله 2 شرقی، طبقه دوم
شماره تماس:65231410
ايميل: Baghestan@tceo.ir

نام دفتر: بومهن - رودهن
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس محمدحسين خان قلی
آدرس دفتر: ابتدای رودهن، نبش خيابان اميرکبير، پلاک 1249، طبقه سوم، واحد 5
شماره تماس:
ایمیل: Boumehen@tceo.ir

نام دفتر: بهارستان
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس جلال شيری ملاحاجلو
آدرس دفتر: جاده ساوه، گلستان، روبروی بانک مسکن، ساختمان آریانا، طبقه 4، واحد 10
شماره تماس: 56745233
ایمیل: Baharestan@tceo.ir

نام دفتر: پاكدشت
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس محمدرضا فراست
آدرس دفتر: ضلع شرقی شهرداری پاکدشت،ابتدای خيابان امام رضا(ع) شصت و هفتم، پلاک 9، طبقه4
شماره تماس: 36440636
ایمیل: Pakdasht@tceo.ir

نام دفتر: پرديس
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس پیام بدیع
آدرس دفتر: شهر جديد پرديس، فاز2، ميدان امام خميني، مجتمع تجاري بهاران واحد 3 و 4
شماره تماس: 77-76241976
ایمیل: Pardis@tceo.ir

نام دفتر: پرند
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس رضا خوانپايه
آدرس دفتر: پرند، میدان بصیرت(دانشگاه)، بلوار انقلاب اسلامی، بعد از پمپ بنزین، ساختمان‌های باغ ویلایی، پلاک 15
شماره تماس: 56948470 - 56933744 - 56933753 - 56933746      نمابر:
واحد ماده 33: 56897278          واحد نظارت گاز: 56897275           واحد نقشه برداری: 56897276         واحد شرکت های حقوقی: 56897276
ایمیل: Parand@tceo.ir 

نام دفتر: پيشوا
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس احمد جعفری
آدرس دفتر: پیشوا، خیابان امام خمینی (ره)، جنب کوچه شهید سیل سپور، پلاک 314، طبقه دوم
شماره تماس: 36739094-36739096     فکس:36739098
ایمیل:

نام دفتر: تهران شمال
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس محسن توليت زواره
آدرس دفتر: خيابان ميرداماد،ميدان مادر، خيابان شاه نظری، نبش کوچه 14، پلاک 4
شماره تماس: 
26414662-26414735-26414379         نمابر: 26414379 داخلی 6
ایمیل: TehranShomal@tceo.ir

نام دفتر: تهران جنوب
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس مجتبی آمری نيا
آدرس دفتر: خیابان توحيد، بالاتر از تقاطع آزادي، پلاک 33، طبقه سوم(طبقه فوقانی بانک گردشگری)، واحد 8 
شماره تماس: 66571096 - 66571496
ایمیل:

نام دفتر: تهران غرب
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس شهرام محمدزاده
آدرس دفتر: اتوبان همت، خیابان سردار جنگل(بین همت و نیایش)، بعد از چهارراه میرزا بابایی، نبش کوچه نسترن، ساختمان ناران، طبقه 1
شماره تماس: 44496504
ایمیل: TehranGharb@tceo.ir

نام دفتر: تهران شرق
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس محمدحسن محرم
آدرس دفتر: رسالت، خیابان فرجام شرقی، تقاطع شهید حیدرخانی، جنب داروخانه فرجام، پلاک 722
شماره تماس:51-77199750       نمابر: 77199749
ایمیل:TehranShargh@tceo.ir

نام دفتر: چهاردانگه
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس ساسان پيرزياد
آدرس دفتر: چهاردانگه، بزرگراه آيت‌اله سعيدي، خیابان آهوان(جنب بخشداری چهاردانگه)، پلاك 13، طبقه دوم
شماره تماس:55267411 55267412
ایمیل: Chahardangeh@tceo.ir

نام دفتر: دفتر نقشه های تفکیکی (شریعتی)
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس علی گودرزی مهر
آدرس دفتر: خیابان ميرداماد، ميدان مادر، خيابان شاه نظری، نبش کوچه چهاردهم، پلاک 4
شماره تماس:26414532-26414396-26415735 
ایمیل: tafkik@tceo.ir

نام دفتر: دماوند
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس مسعود مهروحی
آدرس دفتر: دماوند، بلوار امام خمینی «ره»، میدان 17 شهریور، بلوار شهرداری، جنب اداره آب و فاضلاب شهرستان دماوند، طبقه دوم
شماره تماس:76338194        نمابر: 76338192
ایمیل:

نام دفتر: رباط كريم
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس جهانگير رستم زاده
آدرس دفتر: رباط كريم، بلوار امام خمینی، کوچه اداره برق، جنب آموزشگاه سینا، پلاک 72
شماره تماس: 56213462              فاکس: 56213698
ایمیل: RobatKarim@tceo.ir

نام دفتر: شمشک دربندسر
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس عليرضا پيرحياتی
آدرس دفتر: شمشک، ساختمان مهتاب، بلوک A، واحد12
شماره تماس:  26526331
ایمیل:

نام دفتر: شهرري
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس پيام رئيسی
آدرس دفتر: شهرري، ميدان شهرداري(هادي ساعي )، جنب بانك مسكن، ورودي دی، پلاك 32، ط 3، واحد 18
شماره تماس: 55971478 - 55971695
ایمیل: Shahrrey@tceo.ir

نام دفتر: شهرقدس
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس شهرام ملکيان
آدرس دفتر: شهرقدس، بلوار 45 متري انقلاب، نبش كوچه صنعت پنجم، مجتمع كوه نور، طبقه1، واحد 3
شماره تماس: 46830580 - 46835995
ایمیل: ShahrGhods@tceo.ir

نام دفتر: شهريار
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس بهمن فدائي
آدرس دفتر: خ وليعصر، روبروی بیمارستان سجاد، برج سعدی، طبقه پنجم، واحد 12
شماره تماس: 65220069 - 65247830
ایمیل: Shahryar@tceo.ir

نام دفتر: فیروزکوه
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس غلامعلی بابایی
آدرس دفتر: فیروزکوه، خیابان 45 متری، کوچه بن بست اداره پست، پلاک 5
شماره تماس: 76402745
ایمیل: Firozkooh@tceo.ir

نام دفتر: قرچك
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس محمدرحيم پهلوان
آدرس دفتر: قرچك، شهرک طلاییه، روبروی بخشداری قرچک، پلاک 1، طبقه همکف
شماره تماس: 36158205-36183188
ایمیل: Gharchak@tceo.ir

نام دفتر: لواسان
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس عليرضا پيرحياتی
آدرس دفتر: بلوار امام خميني(ره)، رو به روی خیابان سرافرازیان، ساختمان عظیم زاده، طبقه اول، واحد 24
شماره تماس: 26545207
ایمیل: Lavasan@tceo.ir

نام دفتر: ملارد
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس پژمان قوامی يزدی
آدرس دفتر: جاده ملارد، بلوار مارلیک، نرسیده به میدان سپاه، مجتمع ساحل، بلوک 2، طبقه 2، واحد 205
شماره تماس: 65178755- 65178799
ایمیل: Malard@tceo.ir

نام دفتر: ورامين
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس حسن تاجیک قشقایی
آدرس دفتر: ورامين، خیابان شهيد بهشتي، بعد از فرمانداري، نرسيده به صندوق قرض الحسنه حيدريها، پلاك 96
شماره تماس: 36262323
ایمیل: Varamin@tceo.ir

نام دفتر: نسيم شهر
نام و نام خانوادگی رئیس دفتر: مهندس مرتضی عيوضی
آدرس دفتر: نسیم‌شهر، بلوار غدیر، روبروی خیابان دادگستری، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم
شماره تماس: 56757034
ایمیل: