قابل توجه مهندسان برق شركت كننده در دوره تكميلي نظارت بر طراحي و اجراي استاندارد تاسيسات برق كليه اماكن مورخ 3 مهر و 7، 14 و 16 آبان 1391

اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 30/07/91 صبح از ساعت 8:30 الی 12:30 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 2

ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
1 محمد غرضي 105000010
2 احد جهانديده گل تپه 105032759
3 رضا شيخان  
4 عليرضا كفشكنان  
5 حميدرضا ميرشكاري 105033425
6 كامران سليمان مقدم  
7 مسعود صدقي 105026872
8 مسعود بهمني  
9 فرزين فريبرز 105330443
10 خانم محدث  
11 عبد الامير ياقوتي  
12 حبيب ترابي  
13 جواد علمايي 105072257
14 حسين لوايي  
15 حميد سجادي  
16 آقاي اميني  
17 آقاي حسن زاده  
18 احمد حسين صداقت  
19 مهرداد علي احمدي  
20 موسي خليلي 105027119
21 ونداد باوندي 105015862
22 مسعود رجبي 105026759
23 مهدي سلجوقي 105013257
24 غلامحسين ابراهيمي  
25 ناصر طايفه ممقانيان 105005549
26 غلامرضا رزق روزي  
27 محمد حسين شه وقار اصل  
28 محمدرضا پور فراهاني  
29 جواد حسن نيا 105025027
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 30/07/91 صبح از ساعت 8:30 الی 12:30 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 2
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
30 مرتضي كيميايي  
31 يعقوب بنيامين 105019801
32 حبيب قرباني نودهي 105019940
33 علي رضايي طالشي  
34 سعيد اسماعيلي 105032500
35 جمشيد محمد حسني  
36 عباس كاشفي نائيني 105321731
37 عبدالمحسن جعفري  
38 يوسف سروش سيف  
39 مينو سهرابي 105018281
40 حسين توسلي نباتي  
41 محمد صبوري 105028869
42 حسين افشار 105039578
43 علي محمد نايب ولي 105026785
44 احمد حسين حق بين  
45 ابراهيم خرم گل كاران 105022371
46 سعيد صادقي 105013969
47 پيمان معيني 105329110
48 رسول بلالي 105037679
49 سعيد قربان زاده 105005855
50 هوشنگ سيد عزيزي  
51 اسماعيل نصيري سبحاني  
52 محمود لطفي 105021479
53 مهران بيات 105011424
54 مهران بهبهاني 105033635
55 يوسف حاجي مبيني 105001823
56 نادر محسني  
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 30/07/91 صبح از ساعت 8:30 الی 12:30 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 2
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
57 رضا مولايي  
58 حسين تركماني 105029246
59 عبدالمجيد بختياري 105021880
60 محمد محزون 105019281
61 بهرام فرامرز پور  
62 محمدرضا كريمي سوره 105101799
63 بتول احمدي 105115734
64 علي محمد كاظم پور عصمتي  
65 حميد هادوي 105037874
66 فرزاد هاشمي 105024592
67 حسن سبحاني 105021710
68 فرامرز علي نژاد 105029339
69 فرامرز اخوان اصل 105026555
70 سعيد ارومچي 105000629
71 عزت اله عظيمي 105033693
72 فريدون نيازي 105030398
73 حسين احمدي 105029151
74 محمدرضا قاسمي 105004820
75 عليرضا سهرابي 105027958
76 فتاح پزشكان جليلي 105029245
77 فتاح علوي  
78 سهيل تجليلي 105026104
79 مازيار صالحي 105010143
80 نقي كاظمي 105010104
81 ولي اله نعمتي 105012644
82 جعفر دخانچي 105023369
83 محمدجعفر موسوي نسب 105019268
84 حميدرضا ضامني 105326635
85 مهرداد معمارزاده 105016653
86 حميدرضا انصاري 105027065
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 30/07/91 صبح از ساعت 8:30 الی 12:30 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 2
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
87 سروش فروزش 105023543
88 ماندانا رستم فرودي 105327592
89 عليرضا باروق رحيم  
90 مهشاد ميرفتاحي 105026906
91 حميد صمدي 105104969
92 مهرداد دهقاني ثقي  
93 اميد قرباني 105031843
94 حسن حسن زاده  
95 رضا ضميري 105024808
96 وحيد مينويي فر  
97 اسداله افتخار 105014884
98 جعفر حسيني  
99 مسعود كاوسي نيا 105039542
100 حميدرضا محمدمرادي 105071298
 محل برگزاری : بزرگراه شیخ فضل اله نوری- فاز 2 شهرک فرهنگیان -خیابان نازگل -خیابان شهید علی مروی -خیابان حکمت- مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن      اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 07/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 3
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
1 محمدرضا فرشاد  
2 مهيار آرام 105030016
3 هدايت اله باكوچي  
4 رحيم اخوان صادقي 105025665
5 مهدي مظلي  
6 حميد همايونفر 105028134
7 غلامرضا هروي 105006303
8 وحيد ظريف منصور 105033695
9 حسين بهرامي 105018985
10 سيامك كلهر 105028792
11 كريم عزتي فر 105039869
12 علي ريزباف نوبري 105048079
13 عباس بهشتي پور 105038859
14 روبن ميرزاييان  
15 محمد حق مدد ميلاني 105023141
16 ابوالحسن غلامي باغي 105028163
17 محمد مهدي دانيالي 105018130
18 احمد بورقي 105029409
19 محمدعلي باقي محمدآبادي 105025104
20 داريوش حر 105021006
21 احمد محمدي تهرودي 105022247
22 فرهاد سياري 105332731
23 مصطفي دادوند 105005674
24 محسن خادم 105036166
25 بابك عابد آشتياني  
26 عين الدين قوامي  
27 فرهاد اخوان ذاكري 105017844
28 مسعود شاه صفي 105028678
  
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 07/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 3
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
29 محمود گلشن خواص 105004961
30 مرتضي مكي 105036139
31 غلامرضا آذري نيا 105020381
32 عليرضا حبيب مقدم 105026174
33 حسين الهياري 105167376
34 بهرام بهرامي راشد 105014717
35 فيروز قنبري 105023702
36 علي رفيعي  
37 احسان جمشيدپور  
38 حميد اميني  
39 حميدرضا زارعيان  
40 جعفر ياوري 105031504
41 عباسعلي كاظمي 105040460
42 محمد هاشمي  
43 رضا شعباني مشكول 105044288
44 رضا قمي خامنه 105024911
45 اكبر علي عبدالهي  
46 عيسي نصيري 105341266
47 حميد رحماني 105025365
48 مقتدا مهديون 105219487
49 غلامرضا واعظي جزه  
50 عيسي بياضي  
51 محمدرضا گل بخشي 105040920
52 امين رون 105329184
53 منوچهر گودرزي 105141805
54 محمد بياني 105336864
55 محمدرضا صفا 105041480
56 خشايار ظهرابي 105341583
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 07/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 3
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
57 فرهنگ منصور فلاح 105344659
58 آبتين فهيما 105040269
59 محمود فلاح  
60 محمد بلوريان 105024006
61 محمود حق شناس  
62 صادق سياح  
63 علي زراعت پرور  
64 حسن مقسم 105035729
65 فرزان آزاد 105039731
66 علي اتابكي لاچيني  
67 مسعود احمدي 105051990
68 عبدالحميد ارسطو  
69 فريد استيري  
70 بابك اسدي  
71 سعيد اسكندري 105056698
72 اصغر اسماعيليان 105060297
73 مهدي افشار  
74 شهاب البرزي  
75 سيد فرشاد اميرسعيد تافي  
76 مختار امين زاده 105050068
77 اكبر اميني تهراني 105134772
78 حسين امينيان 105149744
79 اردشير بحيراني  
80 اميركاظم بخشي  
81 محمد برازنده پي 105025751
82 عليرضا برزي 105661526
83 محمدحسين بهرامي 105040338
84 مهدي بهروز 105045882
85 مسعود بيك لريان  
86 علي اكبر پزشكي 105013618
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 07/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 3
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
87 مظفر پورطاهريان 105329500
88 منصور پيروي 105303172
89 خليل ترنگان  
90 حسين تقي خاني  
91 مسعود توسط حيدري  
92 محمدرضا توفيقيان 105039451
93 صمصام جباري برجسته  
94 علي محمد جعفري آذر  
95 مرتضي جعفري همداني  
96 حسن جلالي  
97 علي اكبر جمشيدي فر 105044950
98 بهروز جوان  
99 مجيد چهارميري 105030442
100 كامياب حاتمي 105050902
 محل برگزاری : بلوار آیت اله کاشانی- شهر زیبا- بلوار تعاون-بعد از شربیانی- مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق – طبقه سوم – سالن آمفی تئاتر       اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 14/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 4
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
1 محمدهادي حاجي سيدتقيا 105032846
2 عليرضا حدادي  
3 عمران حسن خاني 105042930
4 ايرج حسن زاده  
5 محمدرضا حسيني 105043413
6 سيد اعلا حسيني پور 105359037
7 احمد حكمت پور  
8 عليرضا حنائي 105029109
9 داريوش حيدرخاني  
10 محمد خاوياني  
11 امير خداكرم زاده 105052875
12 ناصر خليل آذر 105031176
13 رسول خليلي 105067121
14 پيام خوارزمي 105038315
15 فرامرز خوزيني  
16 غلامرضا خوش خلق  
17 مهدي خوش لهجه صدق 105013758
18 ابراهيم داداش زاده خياط 105022086
19 زهرا دارابي 105026524
20 بهارك دانش نيا 105026523
21 اميرسعيد دشتي  
22 ابوالفضل ربنيس  
23 منصور رجبي 105026759
24 كاوه رسول زاده 105017086
25 محمدرضا رضاجويي  
26 محمدمهدي رضايي 105081658
27 عليرضا رنجبر  
28 غلامرضا رياضت  
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 14/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 4
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
29 هايده زردوزي 105053009
30 سيد مسعود زماني  
31 سيد منوچهر ساداتي  
32 تورج سروش 105082435
33 يداله سلطاني  
34 حسام الدين سيدجوادجواهري 105022955
35 سيد علي سيدي  
36 سيد محمد شاكري 105062229
37 محمدرضا شاهي پسند 105052254
38 مهدي شكاري 105343292
39 محمد شهرياري 105060499
40 سيد جواد صمدي 105104969
41 منصور طريقي  
42 بيژن طفاني  
43 افشين طوسي 105074251
44 نادر عاشوري 105176433
45 تيرداد علايي  
46 حميد غلامحسيني 105015509
47 عباس فارسي نژاد 105013292
48 فريبرز فارغ پور 105150620
49 اكبر فخاري 105034972
50 حسن فلاحي 105053177
51 آرش فنايي  
52 محمد قناد 105016762
53 مهدي كاظمي  
54 حسين كرامتي 105027653
55 مجيد كريمي نسب  
56 بهروز كسري 105051552
  
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 14/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 4
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
57 محسن كوهساريان 105060616
58 مژگان لادن 105018646
59 عبدالكريم لطفي 105053087
60 وحيد ماتوري  
61 احمدعلي مجاهد اميني  
62 جلال محمد 105044412
63 صادق محمدپورگيوي  
64 نوراله محمدي دوگاهه 105016421
65 علي محمودي  
66 بهزاد محموديان 105002053
67 مجيد مختاري  
68 محمدرضا مرادي 105062019
69 حميدرضا مسعودي 105019617
70 محمدرضا مشهدي فراهاني  
71 محمدحسين مقدس زاده كرماني 105024926
72 حميدرضا مقرب كلخوران  
73 پژمان منصف مقدم اكبري 105051198
74 علي اكبر مومني 105056748
75 علي ممدوحي  
76 مسعود مهري  
77 فريبرز ميرآقا 105033581
78 سيد حسين ميرصادقپور  
79 امير ميلاني 105045510
80 اكبر نادي شهري 105024189
81 كامبيز ناظريان 105027914
82 پيام نظافت  
83 رامين نعمتي 105022787
84 بابك نعمتي 105057213
85 محمد نوروزي قزويني 105003052
86 روح اله نوري نژاد 105043918
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 14/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 4
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
87 غلامرضا وتفرداد  
88 فرهاد يزدي 105351289
89 محمد يعقوبيان 105371025
90 شاهين آقاجاني 105021926
91 احمد آقاميرزايي  
92 مسعود آل خمس  
93 حميدرضا ابراهيمي  
94 قاسم ابويي  
95 سيد حميد احمدي بروغني 105024697
96 عليرضا احمديه 105040682
97 حسين احياطبيبي 105066355
98 محسن اسدي 105040708
99 مسعود اسرافيليان 105006927
100 پرويز اسلام زاده  
 محل برگزاری : بزرگراه شیخ فضل اله نوری- فاز 2 شهرک فرهنگیان -خیابان نازگل -خیابان شهید علی مروی -خیابان حکمت- مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن       اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 16/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 5
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
1 محمدصادق افتخاري 105031802
2 علي اصغر امجدي 105053377
3 علي اميريان 105135300
4 حميد برادران توكلي 105023926
5 شيرين بنازاده  
6 مرتضي بهادري  
7 داريوش بهمني 105001557
8 عليرضا بياني 105042977
9 رامين بيگي 105044298
10 محمدرضا پورجعفري 105011050
11 فرهاد تبريزي 105017702
12 اميرحسين تركماني  
13 عبدالمحسن جعفري  
14 شهاب جوادپور 105042881
15 مرتضي جوان فريماني 105051044
16 بهزاد جوان مرد 105039898
17 عباس حاجي بابايي  
18 حميدرضا حافظي نسب 105021830
19 محمود خبازيان  
20 محمدرضا خدارحمي 105051337
21 سيد محسن رباني  
22 موسي رستمي  
23 هوشنگ رشيدي علويجه 105022910
24 حميدرضا رضاپناه 105046209
25 اكبر رضانسب 105019029
26 عليرضا رضايي 105171361
27 مريم رضايي 105081658
28 مهرام رضايي 105081658
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 16/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 5
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
29 علي رياحي 105043344
30 محسن ريوندي 105023184
31 جعفر زين الدين 105029748
32 سعيد زين الديني 105046771
33 محمدرضا سبزي مباركه 105018385
34 علي اصغر سپهري  
35 محسن سپهري 105050961
36 بهروز سلامتي شريف آباد 105001926
37 اسماعيل سلحشور 105040409
38 عباس سلطاني محمدي 105037526
39 اسداله سيري 105009589
40 حميد سيستاني زاده  
41 مهدي شاآبادي  
42 محمد شريفي 105031366
43 فرهاد شكارچي زهرايي 105029443
44 عليرضا شكرالهي 105022965
45 فريد شمس 105013811
46 حسين شهبازي 105041478
47 محمد صانعي داراني 105001407
48 كامران صدريه 105014097
49 داريوش صمدبين 105023916
50 محمد عبدي  
51 امير عطايي خواه  
52 مسعود عمراني بيدي 105022441
53 مرتضي عنايت 105017750
54 عليرضا غضنفري 105024649
55 محمدرضا غفاري  
56 محمدرضا فرجي 105056405
  
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 16/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 5
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
57 پرويز فضليان 105001077
58 محراب فلاحي 105053177
59 كامران فيروزيه 105014475
60 حميدرضا قديمي 105043856
61 شانديز قشقايي  
62 محبوبعلي قليزاده 105043186
63 محمودرضا قهرآور  
64 فرهاد كاتبي 105019310
65 كاظم كبيري  
66 حسين كرمي 105337893
67 حسن كريمي 105057158
68 محمدرضا كشاورزان 105021525
69 محمود گنجعلي  
70 رضا محمداميني 105035275
71 عليرضا محمدعلي 105039810
72 انوشيروان محمدي  
73 داود محمدي دوست  
74 اميرشهريار مداح 105018030
75 محمدرضا مديرزاده  
76 مريم منصورنيا 105350368
77 سيد مهدي موسوي آذر 105033611
78 فريبا مومني 105157525
79 غلامحسين مهدي پور 105068280
80 سعيد مهذب ترابي  
81 امير نادرنژاد  
82 عليرضا نجفي 105031435
83 فاشق نصرت خواه 105017094
84 خشايار نموي 105327732
85 ابوالفضل نوده فراهاني 105052915
86 شاهين نوروزي 105049195
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره تکمیلی نظارت بر طراحی و اجرای استاندارد تأسیسات برق کلیه اماکن مورخ 16/08/91 صبح از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18جدول شماره 5
ردیف نام و نام خانوادگی شماره عضویت
87 فرناز نيكنام مقدم  
88 محمود همت مند 105012532
89 فرشاد يحيي زاده  
90 محمد بخش خاياني  
91 مسعود معمار 105021866
92 مهرام ناييني شاماني  
 محل برگزاری : بزرگراه شیخ فضل اله نوری- فاز 2 شهرک فرهنگیان -خیابان نازگل -خیابان شهید علی مروی -خیابان حکمت- مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن