گزارش برگزاری جلسات فراخوان مهندسان شهرساز به منظور همکاری با اداره‌ی کل راه و شهرسازی در خصوص بررسی مغایرت های طرح تفصیلی ملاک عمل و مستحدثات کلانشهر تهران

هیأت رييسه‌ی گروه تخصصی شهرسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، پيرو نامه‌ی  شماره‌ی 43957/1200/94/ص مورخ ٩٤/١٠/٢٢، مديركل محترم اداره‌ی کل راه و شهرسازی استان تهران، در خصوص معرفی اشخاص و شركت‌های حقيقی و حقوقی داراي پروانه اشتغال به كار شهرسازی كه از توانايی و تجربه‌ی كافی در زمينه‌ی بررسی مغايرت‌های طرح تفصيلی ملاك عمل و مستحدثات كلان‌شهر تهران برخوردار هستند، برای كليه‌ی مهندسان شهرساز ذيصلاح حقیقی و حقوقی دارای پروانه اشتغال به کار با صلاحیت شهرسازی، انجام مصاحبه در اين خصوص و كسب امتياز لازم جهت معرفي، اقدام به برگزاري فراخوان نمود.  

در این فراخوان که در دو دوره برای متقاضيان در تاريخ هاي 94/11/12 و 94/11/19 برگزار شد، 104 نفر  اعضای شرکت کننده، ضمن آگاهی از علت و اطلاع از اهداف فراخوان، در مصاحبه شركت کردند. 

نتیجه‌ی برگزاری این فراخوان، پس از سازماندهی و تعيين ميانگين امتيازات كسب شده‌ی هر شركت كننده توسط هیأت داوری منتخب هیأت رئیسه‌ی گروه تخصصی شهرسازی الويت‌بندي و در دور اول ليست ٣٠ نفره‌اي از مهندسان شهرساز به اداره كل راه و شهرسازي استان تهران ارسال شد.

همچنين در نظر است بعد از اعلام نحوه و چگونگي همكاري از جانب آن اداره‌ی كل به ترتيب ليست ساير اعضا كه حد نصاب امتياز لازم را كسب كرده‌اند نيز ارسال شود. 

امید است با همکاری و همدلی پیش از پیش تک تک اعضای شهرساز سازمان، بتوانیم گامی موثر در جهت ارتقای سطح حرفه‌اي خود برداریم.

 

برای مشاهده لیست کلیک نمایید.